בתערוכת הסלולר בברצלונה הכריזה מיקרוסופט אמש (א’) על העדכון החדש והשמועתי למערכת ה-Windows 8.1. העדכון שיושק תחת שם הקוד ‘spring’ או Update 1, יציע תמיכה טובה יותר בחומרה גם למי שאין בבעלותו מסך מגע, משהו שלקח זמן רב מידי למיקרוסופט להבין, וניתן יהיה לעבוד עם העכבר או המקלדת בצורה נוחה יותר: “הגענו למסקנה כי מכשירי המגע לא ממש מותאמים כמו שצריך עבור מי שמשתמש במקלדת והעכבר,” אמר ג’ו בלפורד ממיקרוסופט והוסיף: “מצאנו כי המשתמשים לא היו בטוחים היכן הם אמורים לחפש את הדברים בממשק, ואלה השינויים שעשינו ושיפרנו בעדכון שיגיע באביב הקרוב."

הממשק ישודרג ויעודכן ויכלול שינויים בממשק האריחים הפעלת אפליקציות משורת המשימות במהירות. הוא יביא גם תמיכה במכשירים בעלי זיכרון RAM נמוך של 1GB ואחסון של 16GB בלבד, דבר חשוב במיוחד לבעלי טאבלטים חלשים.

העדכון כזכור כבר הודלף לרשת בתחילת החודש, שם כבר ניתן לראות את השינויים המדוברים. מיקרוסופט מתכננת להשיק גרסת ניסיון ופרטים נוספים באירוע Build שיתרחש בחודש אפריל הקרוב.


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.