כעת כשנחשף תאריך ההשקה של הסרפס (Surface), מחשב הלוח של מיקרוסופט, נשארו רק מספר חודשים להשיק אביזרים שילוו את מחשב-הלוח החדש של הענקית מרדמונד.

 

בעוד מספר חודשים יושק מחשב הלוח של מיקרוסופט ולמרות שבחשיפה של מחשב הלוח, החברה הציגה רק את הטאצ'-קאבר (Touch Cover), כיסוי חכם וצבעוני שמאוד התרשמנו ממנו, אשר כולל מקלדת מלאה עם משטח עקיבה. כעת היא מציגה אביזרים נוספים שילוו את "לוחמי הדרכים" ויהפכו את חווית השימוש למסורתית ומוכרת יותר.

מקלדת עם כיסוי חכם

כיסוי חכם המשמש גם כמעמד למחשב הלוח

ה-Wedge Mobile Keyboard היא המקלדת נשאית אשר מתקשרת עם מחשב הלוח באמצעות בלוטות' וזאת על-מנת לא לגזול חיבור USB לטובת מקלט ייעודי. היא מופעלת באמצעות זוג סוללות AAA. בראש המקלדת ניתן להבחין במקשי Windows 8 ייעודים כמו: כפתור השיתוף, החיפוש וההגדרות לצד פקדי מדיה יעודיים.

המקלדת מצויידת בכיסוי גומי חכם, אשר לא רק מגן על המקלדת מנזקי הדרכים, אלא משמש גם כמעמד מתכוונן עבור הסרפס. הכיסוי הוא "חכם" מכיוון שהוא מצוייד במגנטים וכאשר הוא מוצמד אל המקלדת היא כבויה והיא נדלקת בעת הסרתו.

המקלדת צפויה להיות קלה וקטנה אך לא קטנה מדי וחווית ההלקדה בה נראית נוחה.

עכבר קטן עם משטח מגע

הוא אולי קטן אבל גדול במחיר

ה-Wedge Touch Mouse, הוא עכבר קטנטן אשר גם מתקשר עם המחשב בבלוטות' ומופעל באמצעות סוללת AA אחת, אשר על-פי מיקרוסופט תספק זמן שימוש של 18 חודשים(!). העכבר מופעל באמצעות לייזר כחול מה שמכונה על-ידי החברה כ-Blue Track, אשר מאפשר להשתמש בעכבר על מגוון רחב של משטחים. חלקו העליון של העכבר לא מצוייד בכפתורים ולמעשה מדובר במשטח מגע אשר בנודמה ל-Touch Mouse של החברה מזהה בנוסף ל"הקלקות" מחוות מגע כמו החלקה וצביטה.

קרא עוד:  הדור העשירי נחת: Yoga C740 של לנובו כבר נמכר בארץ עם Core i7-10510U

הצורה הקטנה של העכבר לבטח תהפוך אותו לבן-לוויה נהדר לדרכים אך בניגוד למקלדת אנו משערים שעקב גודלו הקט הוא לא יהיה נוח לשימוש במשך זמן רב.

המקלדת והעכבר יעלו 79.95 דולר ו-69.95 דולר, בהתאמה. מחיר לא זול כלל. תאריך השקה טרם נמסר אך אנחנו בטוחים כי הם יושקו בצמוד להשקת הסרפס.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.