לצד ההכרזה על מחשבים חדשים בסדרת ה-Surface, הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) במסגרת האירוע גם על מוצר מפתיע משהו: אוזניות אלחוטיות מסננות רעשים. האוזניות החדשות, המכונות בפשטות Surface Headphones, מתאפיינות בעיצוב 'מעל האוזן' ומציעות ושליטה באמצעות משטח מגע וחוגות עגולות בשני הצדדים.

החוגה הימנית משמשת לשליטה בעוצמת השמע, והשמאלית קובעת את רמת סינון הרעשים ומאפשרת לבחור מבין 13 רמות שונות – החל מרמה נמוכה יחסית המאפשרת לשיחות רקע ורעשי רחוב לחדור פנימה, ועד רמה גבוהה האמורה לחסום כמעט כל רעש חיצוני. במיקרוסופט מבטיחים איכות צליל גבוהה שתוכל להתחרות במוצרים מקבילים של סוני (Sony) ובוס (Bose), וגם איכות מרשימה בעת שיחות קוליות באמצעות לא פחות מ-8 מיקרופונים.

מערך המיקרופונים מאפשר תכונה נוספת – הפעלת הסייענית הדיגיטלית Cortana לצורך מתן פקודות קוליות. בנוסף, כוללות האוזניות חיישנים שעוצרים באופן אוטומטי את ניגון המוזיקה בעת שמורידים אותן מהראש, ומאפשרים למוזיקה להמשיך כאשר חוזרים להרכיב אותן. זמן הסוללה בעת חיבור אלחוטי מוערך בכ-15 שעות, ועד 50 שעות בחיבור חוטי באמצעות כניסת 3.5 מילימטר סטנדרטית.

בשלב זה מיועדות האוזניות לשיווק בארצות הברית בלבד, והן צפויות להגיע לחנויות לקראת עונת החגים של סוף השנה במחיר של 350 דולרים.