מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה אתמול על תוספת חדשה לליין מוצרי ה-Surface שלה. הטאבלט החדש בסדרה ייקרא Surface 3 והוא יהיה מבוסס, לראשונה, על מעבד ה-Atom x7 של אינטל (Intel). עם זאת, שלא כמו במקרה של ה-Surface 2 שהיה מבוסס על Windows RT, הטאבלט החדש כבר מצויד ב-Windows 8.1 כמו אחיו הגדול, ה-Surface 3 Pro.

ה-Surface 3 מהווה ניסיון של מיקרוסופט להציע אל הטאלבטים המוצלחים שלה לשוק הביניים. הוא מגיע עם מסך 10.8 אינץ' ברזולוציית 1920×1280 פיקסלים, והמעבד כאמור הוא ה-x7-Z8700, מעבד מרובע ליבות שפועל במהירות של 1.6 ג'יגה-הרץ, ויכול להגיע למהירות של עד 2.4 ג'יגה-הרץ במצב טורבו. המצלמה האחורית היא מצלמת 8 מגה-פיקסלים והקדמית מציעה 3.5 מגה-פיקסלים, ומעבד לתמיכה ב-WiFi 801.11ac יש אפשרות לשילוב שבב LTE.

כמו במכשירים רבים אחרים שלה מציע מיקרוסופט את ה-Surface 3 במגוון תצורות זיכרון עבודה, 2 או 4 ג'יגה-בייט, ומגוון זיכרון אחסון מובנה, 64 ג'יגה-בייט או 128 ג'יגה-בייט. המחיר הבסיסי יהיה 499 דולר לגרסת ה-2 ג'יגה-בייט עם WiFi ויגיע עד 699 דולרים ל-4 ג'יגה-בייט עם LTE. דגמי ה-WiFi יתחילו להימכר בתחילת מאי, ואילו דגמי ה-LTE ב-26 ביוני.

כמו תמיד מלווה החברה גם את השקת ה-Surface 3 עם השקת אביזרים היקפיים תואמים, החל מעטים אלקטרוניים צבעוניים, דרך כיסויי מקלדת בצבעים תואמים ועד תחנות עגינה.

לחצו כאן להודעה לעיתונות המלאה.

http://youtu.be/vPto6XpRq-U

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.