ההערכות שמיקרוסופט (Microsfot) תציג החודש טאבלט זול התבררו כנכונות. החברה הכריזה אתמול באמצעות פרסום בבלוג הרשמי שלה על Surface Go שיוצע במחיר התחלתי של 399 דולרים, המחיר הנמוך ביותר בו הוצע אי פעם מכשיר ששייך למשפחת ה-Surface.

מיקרוסופט לא סיפקה בהכרזה שלה את כל הפרטים על הטאלבט החדש, כולל הרזולוציה של מסך ה-10 אינץ' וכולל הזיכרון עמו הוא יגיע – אם כי לפי ההערכות הוא יוצע בתצורות זיכרון אחסון של 64 ו-128 גיגה-בייט. עם זאת כן סיפרה שהוא יהיה מבוסס על Windwows 10 בגרסה מלאה, וכן שהמעבד יהיה Pentium Gold Processor 4415Y שמבוסס על טכנולוגיית הדור השביעי של מעבדי ה-Core של אינטל (Intel).

מסך המגע עצמו יהיה ביחס היבט של 3:2 כשבחברה טוענים שמדובר במסך ברזולוציה גבוהה בטכנולוגיית PixelSense Display שתומכת בעט האלקטרוני של החברה. העט, Surface Pen, מציע תמיכה ב-4096 רמות לחץ כדי לאפשר כתיבה חופשית על המסך. הוא יהיה זמין למכירה בנפרד יחד עם עכבר וכיסוי מקלדת QWERTY מלאה שתציע מיקרוסופט לרוכשי Surface Go.

הטאבלט שוקל כ-520 גרם ועוביו 8.3 מ"מ והסוללה אמורה להציע עד 9 שעת עבודה. יהיה חיבור Type-C USB 3.1 שישמש גם לטעינה, מחבר לתחנת עגינה וחריץ להרחבת זיכרון האחסון באמצעות כרטיס microSD. יש גם מצלמה שתומכת ב-Windows Hello.

Surface Go כבר זמין להזמנה מוקדמת ב-10 מדינות עד להשקה בפועל ב-2 לאוגוסט, כשעוד לפני ההשקה הוא יהיה זמין בעוד מספר מדינות ברחבי העולם. קשה להאמין שהוא יוצע בישראל באופן מוסדר.

קרא עוד:  תקלת עדכון חדשה ב-Windows 10: דיוקן המשתמש נעלם

https://youtu.be/krRRskzHWFE