מיקרוסופט ו-HP חשפו במשותף מחשב טאבלט חדש וראשון, ממש לפני שהטאבלט של אפל מגיע. כדי לזרות מלח על הפצעים, מנכ”ל מיקרוסופט סטיב בלמר התייחס לגאדג’ט החדש כ-‘slate’ (מחשב טאבלט קטן) בדומה לשם iSlate לטאבלט הצפוי של אפל. “הוא נייד כמו טלפון וחזק כמו PC המריץ Win7” אומר בלמר ומוסיף “הוא מוצר יפיפה”.

הטאבלט 10 אינצ’ הוא מחשב מגע שלם שכבר שמענו עליו לא מזמן בשם Courier אם כי ככל הנראה זה אינו אותו מחשב. אין לו מקלדת פיזית ומיועד ללקוחות המעוניינים במכשיר יחיד לגלישה באינטרנט, קריאת ספרים ואף משחקים. מנוע החיפוש בינג יהיה ברירת המחדל של המערכת אשר תרוץ על Windows 7. בלמר לא הרחיב יותר מידי על המכשיר, מחירו או מתי הוא צפוי להגיע לעולם. לא מהפכני הנכמו שציפינו, אך בהחלט ממחיש את השינוי שעובר על עולם הגאדג'טים הניידים. צילום: Engadget

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.