מיקרוסופט (Microsoft) משיקה עדכון חדש הכולל עדכונים ותכונות חדשות עבור חבילת התוכנות המשרדית שלה Office 365. העדכונים החדשים מיועדים לגרסאות השולחניות והניידות של החבילה כאחד. הם כוללים בין השאר שיפורים לתוכנת המייל Outlook (אאוטלוק). ההודעה מגיעה ימים בודדים לאחר שגוגל (Google) הודיעה על השקת העיצוב החדש של שירות הדואר המקוון שלה Gmail (ג'ימייל) ולאחר השקת אפליקציית המשימות החדשה שלה.

אחד הדברים העיקריים הוא הוספת תמיכה ב-Ink עבור Word (וורד) ו-PowerPoint (ופאורפוינט). עם תוספת זו ניתן יהיה לזהות באופן אוטומטי מסמך בכתב יד ולהמיר אותו לטקסט, וכן לזהות איור ולהמיר אותו לתמונה. מעבר לכך, ניתן יהיה להוסיף טקסט בכתב יד למסמכים קיימים, להפריד בין פסקאות ולהכניס מילים בכתב יד לתוך משפטים מודפסים.

כמו כן שיפרה החברה את יכולות הבינה המלאכותית של Word כדי שתוכל לתרגם באופן אוטומטי טקסט ומסמכים ליותר מ-60 שפות, ולספק תובנות בנוגע לכתיבת קורות חיים בשיתוף אתר LinkedIn ששייך לחברה.

Outlook מתעדכנת אף היא בתכונות חדשות, בהן תיבת טיוטות משותפת שמאפשרת להתחיל לכתוב הודעת דוא"ל בטלפון ולסיים אותה במחשב. כן מציגה החברה רשימה של 'אנשי קשר מועדפים' שהודעות מהם מופנות לתיקיה נפרדת, ואפשרות לשימוש בבינה מלאכותית לחיבור בין אנשי קשר עסקיים בתוך ארגון מסוים כך שניתן יהיה להציג ברשימה אחת את כל אנשי הקשר ששייכים לארגון. גם לוח השנה התעדכן עם הוספה אוטומטית של תאריכי חשבונות שמתקבלים כשהם משולבים בהודעה, בדומה למידע על טיסות.

קרא עוד:  גרסה 77 של Chrome מאפשרת לשלוח קישור בין המכשירים

השינויים החדשים ייכנסו לתוקף עבור כל הגרסאות השונות במהלך מאי ויוני, ובהדרגה.