שעון חכם של Michael Kors

עוד שעוני אנדרואיד יוקרתיים מגיעים לשוק, והפעם מדובר מבית אופנה של ממש: מייקל קורס (Michael Kors). בית האופנה של מעצב העל הציג לראשונה זוג שעונים חכמים מבוססים על מערכת ההפעלה של גוגל (Google) למוצרים לבישים.

קורס נחשב למעצב אופנה ססגוני ויוקרתי במיוחד, והשעונים נראים בהתאם. לאחד הוא קרא Dylan, והוא בעיצוב ספורטיבי לגברים, ואילו לשני קרא Bradshaw. דגם זה מיוצר מגוף מתכתי ויוקרתי ומיועד לקהל נשי. שני השעונים בעל גוף גדול יחסית, המתאים לסגנון העיצובי של קורס.

הבדל ייחודי נוסף בשעונים על פני שעוני Android Wear אחרים הם ערכות הנושא של תצוגות השעון, 'הפנים'. ניתן למצוא מגוון די גדול של שעונים אנלוגיים ודיגיטליים בסגנון השעונים הקלאסיים של מותג האופנה כיום. ניתן להתאים אישית כל עיצוב ואף לבחור סגנון אחר לשעות היום והלילה, כדי שיתאים לאורח החיים של המשתמש.

Michael Kors שעון חכם

שני הדגמים זהים בגודל ובחומרה. הם פועלים על שבב Snapdragon 2100 של קוואלקום (Qualcomm), מסך עגול עם פנצ'ר ברזולוציה של 320×290 פיקסלים וסוללה המספיקה לכיומיים של שימוש. אין לשעונים את המאפיינים המוכרים כמו מד דופק או ניטור פעולות ספורט וייחודם כאמור הוא העיצוב והסגנון השונה שהם מביאים לעולם השעונים החכמים.

שני הדגמים זמינים כבר כעת לרכיישה באמזון (Amazon) במחיר של 350 דולר לדגם הגברי ו-395 דולר לדגם הנשי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.