לחברת שאומי (Xiaomi) יש לא מעט מוצרים חכמים, בדגש על מוצרים חכמים לבית. החברה השיקה לאחרונה ערכת בית חכם בסיסית המשלבת מספר אלמנטים ורכיבים המתאימה למשתמש המתחיל.

הערכה כוללת חמישה מוצרים שונים ובראשם הרכזת (Gateway), אשר משמשת לצורך חיבור חיישנים שונים. הרכזת משלבת רמקול מובנה המסוגל לפעול כאזעקה בעת פתיחת דלת או חלון, להפעיל מנגינה כשחיישן התנועה מזהה פעילות או להפעיל דרכו מוזיקה ממגוון תחנות מקומיות הקיימות דרך האפליקציה. ברכזת גם תאורה שאותה ניתן להגדיר שתפעל במצבים שונים.

Original Xiaomi Smart Home Kit Gateway Window Door Sensors Human Body Sensor Wireless Switch Mi Smart Home Kit

עוד בערכה גם חיישן דלת או חלון (Window Door Sensors), אותו ממקמים כאשר מעוניינים לדעת מתי נפתחה הדלת כאמצעי אבטחה והתראה. החיישן אלחוטי ובו מובנית סוללה זעירה המספיקה לעד שנתיים של שימוש.

Original Xiaomi Smart Home Kit Gateway Window Door Sensors Human Body Sensor Wireless Switch Mi Smart Home Kit

חיישן התנועה (Human Body Sensor) מסוגל לזהות באם ישנה מישהו עובר לפניו, כך ניתן להגדיר תרחישים אוטומטיים כמו לדוגמה הפעלת התאורה בזיהוי תנועה או הפעלת המוזיקה ברכזת באופן אוטומטי. השקע החכם מאפשר שליטה מרחוק על הפעלה של מוצר חשמלי המחובר דרכו. ניתן להגדיר תזמונים אוטומטיים להפעלה ולכיבוי (לדוגמה הפעלה של מאוורר). הכפתור החכם מאפשר קביעת תרחישים כמו הפעלה של תאורה, נטרול האזעקה ועוד.

כל מוצרי הבית החכם של שאומי מנוהלים דרך האפליקציה של החברה, אולם יש לשים לב כי נדרש חיבור לשרתים הסינים וייתכן כי חלק מהממשק יוצג בסינית. עוד יש לציין כי הרכזת דורשת מתאם חשמלי לחיבור בארץ כמו גם השקע החכם. מחיר הערכה הוא 65.99 דולרים.

קרא עוד:  סוני השיקה את אוזניות נטולות חוטים האיכותיות ביותר בשוק

כל המבצעים באתר Gearbest.

נכתב בשיתוף GeekBuying