בעוד כשלושה שבועות אמורה מייזו (Meizu) לערוך אירוע בסין. זה אמור להתרחש ב-20 בדצמבר. ההערכה היא שהחברה תציג באירוע את הטלפון הבא בתור שלה, שאמור להיות Meizu M6s. גם אם אין אישור רשמי עדיין, תמונות מטוטשטות מאוד של המכשיר החדש הופיעו ברשת והן חושפות שינוי משמעותי אחד לפחות מה-M6 שהושק מוקדם יותר השנה: מסך בגודל 5.7 אינץ' ביחס היבט של 18:9, ברזולוציית +FHD דרך אגב. יש עדיין מסגרת במכשיר הזה של מייזו, אבל היא עדינה יחסית.

אבל מה שמעניין הוא שלעומת ה-M6 שלא הציג חידוש של ממש לעומת ה-M5, ה-M6s יפתיע ככל הנראה גם בתצורה הפנימית שלו כי הוא אמור להיות מבוסס על המערכת על שבב Exynos 7872 של סמסונג (Samsung), וזו לא תהיה הפעם הראשונה בה החברות משתפות פעולה: זה קרה כבר ב-Pro 6 Plus המוצלח, וגם לפני כן עם ה-Pro 5. המערכת על שבב המסוימת הזו של סמסונג, שמיוצרת בתהליך FinFET של 14 ננו-מטר, מציעה 6 ליבות: 5 מהן ליבות Cortex-A53 ו-2 ליבות Cortex-A73 למצבים בהם המכשיר זקוק לביצועים על חשבון צריכת אנרגיה. השבב הגרפי הוא Mali-T830 בגרסת 2 ליבות.

הטלפון אמור להגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, מצלמת 13 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת 5 מגה-פיקסל מקדימה ומערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0. המחיר אמור להיות, לפי ההערכות, כ-150 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.