האם יכול להיות שהכישלון במכירות של Helio X30 היו רק סממן עבור מדיה-טק (MediaTek)? החברה שהודיעה לאחרונה שהיא לא תשיק בשנה הקרובה מעבד דגל חדש, נאלצת כעת להתמודד גם עם מכה תדמיתית קטנה. לפי דיווחים שהופיעו ברשת הסינית, מייזו (Maizu) תשיק במהלך 2018 ששה טלפונים חדשים, ואף אחד מהם לא יגיע עם מערכת על שבב של מדיה-טק, שנחשבת לחזקה במיוחד בתחום הביניים, התחום אליו מוכוונים רוב המכשירים של מייזו.

מייזו, שכבר שילבה בעבר מעבדים של סמסונג (Samsung) במכשירים המובילים שלה, תציע גם בשנה הקרובה מכשיר קצה עליון שיהיה מבוסס על מערכת על שבב ממשפחת ה-Exynos. שאר חמשת הטלפונים יגיעו, ושוב מדובר בדיווחים מוקדמים, עם מערכות ה-Snapdragon של קוואלקום (Qualcomm).

בתחילת השנה אמורה החברה להשיק את את Meizu 15 Plus, מכשיר ללא שוליים משלושה כיוונים ביחס היבט של 18:9, אך עם כפתור בית פיזי שגם יכיל חיישן טביעות אצבע. המכשיר יוצע בשתי תצורות זיכרון, והמחירים אמורים להיות כ-450 וכ-525 דולרים בהתאמה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.