מייזו (Meizu) התחילה לשלוח הזמנות לעיתונאים לאירוע שתערוך בסוף החודש בו היא תציג את המכשיר הבא שלה, המכשיר לצעירים שזכה לכינוי Charm Blue 6T – אבל גם נקרא בדרך Melian 6T. האירוע ייערך ב-29 במאי באולפן צילום בבייג'ינג בשעות הצהריים המקומיות.

מדובר בטלפון שמייזו מכוונת במפורש לדור הצעיר, כאמור. כמו שראינו כבר אצל חברות אחרות, הכוונה במכשיר שיהיה יחסית זול – והדבר הראשון שעושים כדי לדאוג לכך הוא להציע מסך ברזולוציה נמוכה. Charm Blue 6T לא יהיה יוצא דופן: למרות שמסך ה-5.7 אינץ' של המכשיר יהיה מוארך, ביחס היבט של 18:9, הוא יציע רזולוציית +HD בלבד. ככל הנראה גם המערכת על שבב, שתהיה בת שמונה ליבות, תהיה מיושנת משהו.

מאחור יהיו שתי מצלמות בגודל של 13 ו-2 מגה-פיקסל, ומקדימה מצלמת 8 מגה-פיקסל. יש חיישן טביעות אצבע מאחור מעל הסמליל החדש mBlu, והסוללה תהיה בגודל של 3,230 מילי-אמפר/שעה. המכשיר יימכר בתצורות זיכרון של 2/16 לצד 3/32 ו-4/64 גיגה-בייט זיכרון.

המחיר הבסיסי אמור להיות כ-155 דולרים, שהם קצת פחות מ-1,000 יואן – קו המחיר אליו מכוונים מכשירים שמיועדים לצעירים בסין.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.