עונת ההכרזות לא עומדת להגיע לסיומה בקרוב, אם בכלל יש תקופה מיוחדת שכזו, והפעם זו תורה של מייזו (Meizu) לשחר טיזר לקראת אירוע הכרזה ב-23 בספטמבר.

Meizu Go Pro נכתב בכרזה וככל הנראה היא מרמזת על ההכרזה על גרסת ה-Pro עבור דגם ה-MX5 שהושק גם בישראל לא מזמן. עם זאת, ייתכן ובמייזו יזרקו את ה-MX לפח במקרה הזה והמכשיר, ששם הקוד שלו בינתיים הוא NIUX, פשוט ייקרא Pro, או שהחברה תפתיע עם מותג חדש.

כך או כך, לפי הפרטים שכבר התגלו הדבר הכי חשוב במכשיר הזה הוא ההתבססות על המערכת על שבב Exynos 7420 המוצלחת של סמסונג (Sasmsung), מהבודדים בשוק, אם לא היחיד, מחוץ לסמסונג שישתמש במערכת ה-64 ביט מתומנת הליבות הזו, כך שביצועיו אמורים להיות גבוהים מאוד. המסך אמור להיות FHD, בדיוק כמו שאר המכשירים ששחררה מייזו השנה, אבל לא ברור אם גם הוא יהיה בגודל 5.5 אינץ'. המכשיר יגיע עם בחירה בין 3 ל-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, ומתחת ל-Flyme OS, הממשק הקנייני של מייזו, תשב אנדרואיד (Android) בגרסה 5.1.

לפי הדיווחים שילוב המצלמות של ה-MX5 יחזור גם במכשיר החדש, וזה אומר מצלמת 20.7 מגה-פיקסלים מבוססת חיישן של סוני (Sony) מאחור, עם חיישן לייזר ועם מבזק כפול, ומצלמת 5 מגה-פיקסלים מקדימה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.