רמת הציפיות לגבי המכשירים שמייזו (Meizu) שולחת לשוק מתחילה לעלות? כנראה, כי אחרת שצקת קשה להבין את חרושת השמועות לגבי מכשיר הדגל הבא שלה , Meizu PRO 7. כעת, בתמונות חדשות שהודלפו לרשת, נחשף פרט מאוד מעניין לגבי המכשיר: הוא יגיע עם פאנל תצוגה משני שימוקם בגב המכשיר.

ההדמיות החדשות, שמגיעות מהאתר החברתי הסיני Weibo, חושפות מראה חדש למכשיר בניגוד לכל שאר השמועות והתמונות שנחשפו עד כה, מה שעולה בקנה אחד עם דבריו של סגן הנשיא של החברה, ג'פרי יאנג, שטען כי כל מה שהופץ עד כה באינטרנט לא נכון כלל.

לפי ההדמיות, Meizu PRO 7 הרבה יותר דומה ל-Meizu PRO 6, רק עם הבדל אחד גדול – המסך המלבני מאחור שכפי שאפשר לראות מכיל גם את יחידת המצלמה עם שתי עדשות ומבזק. המסך שנראה בהדמיות כבוי, כך שמעבר להבנה שמדובר במסך משני, אין עוד פרטים על השימוש הפוטנציאלי שלו.

ראוי לציין כי בשנה שעברה הגישה מייזו בקשה לפטנט עבור מסך משני אשר מסוגל לתפקד גם כאשר המסך הראשי כבה עקב אחוזי סוללה נמוכים במיוחד, כך שייתכן ומדובר ברמז לקראת הפונקציונליות של הפס.

שאר השמועות לגבי המכשיר טוענות כי הוא יגיע עם המערכת על שבב MT6799 Helio X30 של מדיה-טק (MediaTek), שככל הנראה שומרת החברה שוב מעבד של סמסונג (Samsung) לגרסת ה-Plus של המכשיר, וכי הוא יציע וריאציות של 4/6/8 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה יחד עם 64 או 128 ג'יגה-בייט של נפח אחסון, וכי המצלמה האחורית הכפולה תהיה ברזולוציה של 12 מגה פיקסל לכל עדשה, מתוצרת סוני (Sony) – עדשות Sony IMX386 ו-IMX286. מחירו הבסיסי אמור להיות כ-489 דולר, ולא ברור מתי הוא בדיוק יגיע לשוק, אם כי ככל הנראה בחודשים הקרובים.