כפי שניתן היה להעריך, מייזו (Meizu) תשיק יותר ממכשיר Pro 7 אחד, וכמו בשנה שעברה היא תשיק גם גרסת Pro 7 Plus, אבל זה לא ה-Plus של השנה שעברה עם מעבד של סמסונג (Samsung) במקום מעבד של מדיה-טק (MediaTek): במסעה אל עבר השקת מכשיר דגל אמיתי, גם מייזו אימצה את המהלך בו Plus מסמל מכשיר יותר גדול. עם זאת, ייתכן מאוד שהמכשירים, או לפחות ה-Plus, כן יזכו כמה חודשים לאחר ההשקה גם לגרסה שמבוססת על Exynos.

המדליף OnLeaks@, יחד עם מדליף אחר בשם compareraja, שיגר ציוץ לחשבון הטוויטר שלו בו הוא מציג סרטון בו ניתן לראות את שני המכשירים, או יותר נכון תמונות תלת ממדיות שלהם כשבשניהם ישולב מסך אחורי שייוצר מפאנל E-Ink צבעוני ואמור יהיה לשעתק את כל מה שמוצג במסך הקדמי.

מעבר לכך נחשפו גם פרטים די מלאים על המכשירים שיהיו מצוידים במסכי Super AMOLED, הקטן בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציה של FHD והגדול יותר בגודל של 5.7 אינץ', ולראשונה במכשירי החברה , ברזולוציה של 4K ותמיכה בטכנולוגיית Always On. המצלמות הכפולות מאחור אמורות להציע חיישני 12 מגה-פיקסל כל אחת, ושתיהן מבוססות על עדשות של סוני IMX386 ו-IMX286. לקדמית יהיה חיישן 16 מגה-פיקסל.

כאמור, שלא כמו בדור הקודם, המעבד אמור להיות זהה בשני המכשירים ומדובר ב-Helio X30 החדש של מדיה-טק (MediaTek), והוא יהיה מבין הראשונים, אם לא הראשון, שיגיע לשוק עם השבב הזה.

למכשירים יהיו מספר מודלים שמבוססים על כמות הזיכרון המוצעת. ה-Meizu Pro 7 יוצע בתצורות של 6/128 ג'יגה- בייט (זיכרון עבודה וזיכרון אחסון , בהתאמה) ושל 8/128 ג'יגה-בייט במחירים של 410 ו-560 דולר. ה-Pro 7 Plus יוצע גם בתצורה של 4/64 ג'יגה-בייט זיכרון, והמחירים 500, 550 ו-580 דולר בהתאמה.

עדיין לא ברור מתי מייזו מתכוונת להכריז ו/או להשיק את מכשירי הדגל החדשים שלה.