כחצי שנה לאחר שהציגה את Pro 5, מייזו (Meizu) הכריזה היום על Pro 6 עם מפרט משובח ותג מחיר נמוך בהשוואה למכשירי הדגל המובילים בשוק, ובצעד לא מפתיע בחרה החברה ללכת גם הפעם עם שבב של מדיה-טק (MediaTek) הכי חזק והראשון בשוק עם Helio X25 בעל 10 הליבות.

מייזו בחרה הפעם להקטין את המסך ומגודל של 5.7 אינץ’ הוא ירד ל-5.2 אינץ’ באותה רזולוציית Full HD, אולי הגודל הנוח ביותר לרוב המשתמשים ואת העיצוב המתכתי שדרגה במעט בהשוואה לדור הקודם. היא גם בין היצרניות הסיניות הבודדות אחרי וואווי (Huawei) שהטמיעה מנגנון זיהוי לחיצה במסך אותו היא מכנה 3D Press, כך שבדומה ל-Force Touch של אפל (Apple), המערכת מסוגלת לזהות את עוצמת הלחיצה על המסך, להציג תפריטי משנה מהירים ולבצע משימות נוספות.

ה-Pro 6 כאמור רץ על שבב Helio X25 המכיל בתוכו שמונה ליבות Cortex-A53 בתדר משתנה (4x 1.4GHz + 4x 2.GHz) ועוד שתי ליבות Cortex-A72 בתדר מקסימלי של 2.5GHz, זאת יחד עם זיכרון עבודה של 4GB RAM מסוג LPDDR3, אחסון מהיר eMMC של 32GB או 64GBומעבד גראפי Mali-T880.

Meizu-PRO-6

המצלמה הראשית תומכת ברזולוציה של 21.1 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 ופלאש חזק במיוחד המורכב מעשרה נורות לדים בשני גוונים הבנוי בטבעת הנמצא סמוך לעדשת המצלמה ובמרכזו (כפי הנראה), חיישן הלייזר לצורך פוקוס מהיר במיוחד. יש גם מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל (f/2.0), סוללה בהספק של 2,560mAh וטעינה מהירה mCharge 3.0 בחיבור USB-C. לחובבי הסאונד יש גם מעבד אודיו HiFi עם מעבד צליל ייעודי,  וממשק המותאם של החברה FlyMe על גבי מערכת האנדרואיד.

המכירות במזרח יחלו ב-23 לאפריל במחירים שינועו בין 1,500 שקל ל-1,650 שקל (לפני מיסים) כאשר לישראל הוא יגיע בהמשך במחיר הנושק לכיוון ה-2,000 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.