אחרי שהצליחה קצת להטעות את השוק עם כמה מועדי הכרזה אפשריים, בסופו של דבר הכריזה מייזו (Meizu) על Meizu M6S החדש, טלפון לחלק התחתון של שוק הביניים שיימכר במחירי שוק כניסה אפילו. גולת הכותרת של המכשיר, שמציע גוף מתכתי אחוד, היא השימוש במעבד Exynos 7872 של סמסונג (Samsung) והשילוב, לראשונה, של מסך צר שוליים ביחס היבט של 18:9- אם כי ברזולוציה בפועל של 720p בלבד – שגודלו 5.7 אינץ'.

חיישן טביעות האצבע של המכשיר ממוקם בצד בדופן הימני ולפי החברה הוא מתאים למשתמשים בידי ימין וביד שמאל כאחד מכיוון שהמכשיר צר מספיק כדי להגיע אל החיישן עם האצבע גם מהצד שני שלו. מייזו לא ויתרה בטלפון הנוכחי על כפתור הבית, וכמו במכשירים האחרים שלה הוא יתמוך במחוות, ולטענתה יותר מאשר בעבר, ולכן גם שינתה את שמו במקצת והיא מכנה אותו כעת Super mBack.

המצלמה מאחור מצוידת בחיישן CMOS של סמסונג בגודל 16 מגה-פיקסל ועם מפתח f/2.0 כשהקדמית היא מצלמת 8 מגה-פיקסל עם מפתח זהה. הסוללה היא בגודל של 3,000 מילי-אמפר/שעה והוא תומכת בטכנולוגיית הטעינה המהירה הקניינית של מייזו, mCharge. מבחינת קישוריות התמיכה היא ב-WiFi בתקן של עד 802.11n, וגם בבלוטות' התמיכה היא בדור אחד אחורה ברמה של 4.2. עוביו של המכשיר 8 מ"מ ומשקלו כ-160 גרם.

כהרגלה של מייזו, גם Meizu M6S יימכר במספר צבעים כולל כחול, זהב, שחור וכסף. יהיו שתי גרסאות זיכרון, אחת של 3/32 ג'יגה-בייט זיכרון והשנייה של 3/64 ג'יגה-בייט זיכרון, והמחירים כ-500 ו-550 שקלים לפני מיסים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.