היצרנית היפנית MEIZU מתכוננת להשיק ב-1 בינואר ביפן את ה-MEIZU MX ומשחררת תמונות יח"צ של המכשיר החדש. אנו מוכרחים לציין כי למרות שהמכשיר נראה כמו חיקוי גס של ה-iPhone 4 הוא נראה נפלא.

מעבר לעיצוב המכשיר, שנראה לטעמנו כמו שינוי עדין של ה-iPhone 4, כולל המכשיר מפרט עוצמתי: מעבד כפול-ליבה במהירות של 1.4GHz (מתוכננת בעתיד גרסה גם עם מעבד מרובע-ליבה כפי שהשמועות דיווחו) וזיכרון RAM בנפח של 1GB, זיכרון פנימי בנפח 16GB, מסך מסוג ASV בגודל 4-אינצ' ברזולוציה של 960×640, מעליו תמצאו מצלמה קדמית לביצוע שיחות ווידאו ברזולוציה של 0.3 מגה-פיקסל, בגבו מצלמה אחורית בעל חיישן ברזולוציה של 8 מגה-פיקסל עם פלאש-לד המסוגלת ללכוד ווידאו ברזולוציה של 1080P ב-30FPS.

המכשיר יגיע בהשקה כשהוא מריץ את Meizu Flyme OS שזהו ממשקה מותאם של החברה על גבי מערכת האנדרואיד בגרסה 2.3.5 (Gingerbread) ואילו בעתיד מתוכנן עדכון לגרסה 4.0 (Ice Cream Sandwich).

החברה ידועה בתג המחיר המוזל שמוצמד למכשירים שלה ונראה כי ה-MX לא יהיה שונה – בהשקה מחירו יעמוד על 2,999¥ שהם כ-1,700 שקלים. חבל שחברות הסלולר לא משכילות לייבא לארץ את המכשירים העוצמתיים-אך-זולים של חברת MEIZU אשר נותנים תמורה גבוהה למחיר לצד עיצוב יפיפה ומושך. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.