מייזו (Meizu) ממשיכה במאמציה לכבוש את הקהל הסיני: החברה הכריזה על טלפון נוסף, בעל מפרט חלש במעט מדגם ה-MX5, אך בעל מבנה מתכתי ותג מחיר אטרקטיבי של כ-200 דולר.

המכשיר החדש, Meizu Blue Charm Metal שמו אשר יועד לשוק הבינוני גבוה מציע מסך בגודל 5.5 אינץ' מסוג LTPS וברזולוציה של 1080p, כך שיקנה צפיפות של 400 פיקסלים לאינץ' בודד. תחת מכסה המנוע הוא יכלול מערכת על שבב  Helio X10 מבית מדיה-טק, הכוללת מעבד מתומן ליבות בתדר מקסימלי של 2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה בנפח של 2 ג'יגה-בייט מסוג LPDDR3 (לעומת 3 ג'יגה-בייט ב-MX5) ומאיץ גרפי מסוג PowerVR G6200. גם במכשיר הנוכחי לא שכחה היצרנית להוסיף חיישן טביעת אצבע שכבר הפך לסטנדרטי יש לומר וכן תמיכה בסים כפול וגרסאות של 16 ו-32 ג'יגה-בייט.

חובבי הצילום יוכלו להפיק תמונות ברזולוציה של עד 13 מגה-פיקסל (לעומת 20 מגה פיקסל ב-MX5) עם מפתח צמצם בגודל  f/2.2 שכוללת נורית LED כפולה, בנוסף למצלמת הסלפי ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל ובתוך גוף המתכתי שמידותיו נאמדות ב-150 מ"מ גובה ו-76 מ"מ נכללת סוללה בקיבולת של 3140 מיליאמפר/שעה.

המכשיר יופץ בצבעי לבן, זהב, ורוד ואפור ויכלול את הממשק Flyme 5 המוכר על גבי גרסת האנדרואיד Lollipop. טרם ידוע לפי שעה האם מתכננת היצרנית להשיק את המכשיר מחוץ לגבולותיה של סין, אך זה צפוי לעלות כ-180 ו-200 דולרים בהתאמה.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.