לא רק בארה”ב יש את “שגעון התורים” כאשר מותג גדול מצליח להביא רבבות לרחובות כדי לעמוד בתור לרכישת המוצר, אלא גם בסין יש חובבי גאדג’טים שלא יכולים לחכות עוד. כך היה בהשקת ה-Meziu M9, הדור החדש של Meziu שמצליח להרגיז כל פעם מחדש את אפל. המכשיר החדש גרם לתורים ארוכים השמורים בעיקר לכניסה למוזאון הלובר בימי שני בבוקר, כך שמאות האנשים שהגיעו לחנויות בשנז’ן, זכו לעמוד שעות ארוכות בקור המקפיא.

בעולם, יש הקוראים לו “חיקוי אייפון”, ואף אפל כבר ניסתה בעבר להפסיק את ייצורו, אך כיום הוא השיג לעצמו קהל מעריצים כה רב ברחבי סין, כך שכבר קשה לקרוא לו חיקוי.

המכשיר החדש מביא עימו שיפורים רבים, הן מעבד משודרג ל-800MHz, זיכרון, צילום HD 720 ושלל הקישוריות המוכרות, אך היוצא מן הכלל הוא המסך, שגודלו 3.5 אינצ’ וברזולוציה זהה לזו של האייפון (960×640). כדי להרגיז את אפל עוד יותר, המכשיר מבוסס על מערכת האנדרואיד בגרסת Froyo ונמכר בסין בעבור ¥2,699 שהם $379 לגרסת 8GB ו-$409 לגרסת 16GB. וידאו קצר מבית Engadget על התורים הארוכים תוכלו לצפות בהמשך, וסרטון על המכשיר עצמו תוכלו לצפות בכתבה על ההשקה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.