הזמנות לאירועי השקה של חברות טכנולוגיה גדולות תמיד מעוררות סקרנות ותיאבון לקראת מה שצפוי שם, והחברות עצמן מודעות לכך ועושות כל שביכולתן כדי לשמור על מעטה חשאיות, לגלות יצירתיות ולגרות את הדמיון. אפל (Apple) וסמסונג (Samsung), לדוגמה, מקפידות לשלוח הזמנות מעוצבות במיוחד שמלוות בסלוגן מסתורי ודימוי מרומז, HTC ו-LG משחררות טיזרים עמומים ברשת, ואילו וואויי (Huawei) ושאומי (Xiaomi) מעלות תמונות טיזר סביב תאריך ההשקה. אלא שהחברה סינית מייזו (Meizu), כנראה, הלכה צעד אחד קדימה.

החברה החלה היום לשלוח הזמנות לאירוע שתקיים ב-29 ביולי, בו לפי השמועות תכריז על ה-Meizu M2 – טלפון שמיועד לשוק הבינוני. אלא שבתוך ההזמנה העצמה, שהגיעה בקופסה, הופתעו עיתונאים לגלות מכשיר Nokia 1110 ישן. האם זה אומר שמייזו רומזת על שיתוף פעולה צפוי עם נוקיה? ייתכן, אבל ספציפית לאירוע הזה ההערכות טוענות כי מדובר באקט סימבולי שאמור לסמל איכות גבוהה במחיר סביר. לפני כשנה שלחה מייזו הזמנות לאירוע ההשקה של M1 Note כשבתוכן גב המכשיר הצבעוני של האייפון 5C, בתור בדיחה.

ה-Meizu M2 צפוי להגיע עם מסך 5 אינץ', שבב MT6753 של מדיה-טק (MediaTek), זיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט, מצלמת 13 מגה-פיקסל, אנדרואיד 5 ונפח אחסון של 8 או 16 ג'יגה-בייט.