בעוד שהשוק מצפה לראות כיצד יבוא בדיוק לידי ביטוי המסך האחורי ב-Pro 7, מכשיר הדגל הבא של מייזו (Meizu), הפתיעה החברה הסינית והשיקה מכשיר שנוסע בדיוק בכיוון ההפוך. Meilan A5, או בפשטות A5, הוא מכשיר שמיועד לשוק הכניסה במחיר נמוך במיוחד שעומד כ-100 דולר בלבד.

כמו חברות אחרות בשוק שמייצרות מכשירים למגזר השוק הזה, גם מייזו בחרה עבור Meilan A5 במערכת על שבב MT6737 מרובעת הליבות שפועלת במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ בלבד, והיא צירפה אליה 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. יחד עם סוללה בנפח עבודה של 3,060 מילי-אמפר/שעה הם נמצאים מתחת למסך בגודל של 5 אינץ' שמציע רזולוציית 720p. המסך זכה לעיצוב 2.5D מסורתי והוא עבר ריבוד (למינציה) מלאה בתהליך GFF. לפי החברה הפאנל מספק בהירות של 400 ניטים וניגודיות ביחס של 1,000:1.

למצלמה האחורית יש חיישן 8 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 ומבזק LED דו גווני. המצלמה מקדימה מגיעה עם חיישן 5 מגה-פיקסל ומפתח של f/2.2. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7 שמעליה FlyMe OS 6.0, הגרסה הנוכחית של הממשק הקנייני של מייזו, ויש תמיכה ברשתות דור רביעי, WiFi 802.11/n, וגם בלוטות' 4.1

המכשיר מוצע כרגע בשחור אבל לפי הפרסום של החברה הוא אמור להגיע גם במעטפת זהובה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.