חברת מייזו (Meizu) הסינית השיקה החודש כבר לא פחות משני מכשירים חדשים – ה-Meizu M3 Note וה-Meizu Pro 6, אבל זה לא מונע ממנה להפיץ כרזות המבשרות על השקה נוספת, שלישית במספר, שתערוך ב-25 באפריל. שמועות טוענות כי החברה תשיק באירוע את מכשיר ה-Meizu M3, שאמור להיות גרסה קטנה יותר של ה-M3 Note, אבל עם כמה הבדלים בולטים.

מייזו הפיצה שתי הזמנות לאירוע – אחת בחשבון הטוויטר שלה ואחת ברשת החברתית הסינית Weibo. שתי ההזמנות מדברות על "יופי פורץ דרך", אבל נראות מעט שונה זו מזו. ההערכות הן שזה לא במקרה: מכשיר ה-Meizu M3 הצפוי אושר לאחרונה על ידי רשות התקנים הסינית, אבל בגרסה שמכילה את ממשק ה-YunOS, שמבוססת על לינוקס. יחד עם זאת, מכשיר ה-Meizu M2 הגיע עם ממשק Flyme OS שמבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד, כך שרבים טוענים כי מייזו למעשה תשיק שתי גרסאות שונות של המכשיר עם שני ממשקי משתמש שונים, שנראות כמעט אותו דבר.

לפי הדיווחים, מכשיר ה-Meizu M3 צפוי להגיע עם מסך 5 אינץ' ברזולוציית 720p, זיכרון פנימי של 2 ג'יגה-בייט RAM, נפח אחסון של 16 או 32 ג'יגה-בייט, מערכת על שבב מתומנת ליבות, סוללת 2,800 מיליאמפר, מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל וקדמית של 5, מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1 לוליפופ (כאמור, עם שני ממשקי משתמש שונים), חריץ סים כפול, מידותיו יהיו 141.5×69.5x 8.3 ומשקלו 130 גרם. המכשיר ככל הנראה יגיע בצבעים לבן, אפור, כחול וזהב, ומחירו טרם ידוע.