חיישן המצלמה חדש יחסית של סוני (Sony), ה-IMX586, על כל 48 המגה-פיקסל שלו, הופך להיות אחד החיישנים המשמעותיים ביותר ב-2019. לרשימת החברות שישיקו טלפון שמכיל את החיישן הזה מצטרפת גם מייזו (Meizu) שתשלב אותו ב-Note 9 שלה.

הפרטים החדשים של המכשיר כבר הופיעו ב-TENNA, תחת שם הקוד Meizu M923Q, כך שכנראה ההכרזה הרשמית אינה רחוקה כל כך. יחד עם המצלמה הראשית, כאמור עם חיישן בגודל 48 מגה-פיקסל, תהיה מאחור מצלמה משנית עם חיישן בגודל 5 מגה-פיקסל, ומקדימה המצלמה תצויד בחיישן 20 מגה-פיקסל.

מעבר לכך ה-Note 9 של מייזו יגיע עם מסך 6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD, הוא יהיה מבוסס ככל הנראה על Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות במהירות מרבית של 2 גיגה-הרץ, יצויד ב-6/64 גיגה-בייט זיכרון מובנה, ועם סוללה בנפח עבודה של 3,900 מילי-אמפר/שעה. הטלפון יגיע עם אנדרואיד 9 היישר מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.