מייזו (Meizu) הציגה באופן רשמי את התוספת החדשה למשפחת מכשירי ה-16 שלה, והיא שולחת אותו להתמודד לשוק עם תצורה גבוהה למדי: Meizu 16s מבוסס על Snapdragon 855 ובבסיס שלו הוא מגיע עם כמות זיכרון נאה של 6/128 גיגה-בייט.

המסך הוא AMOLED בגודל 6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD. יש חיישן טביעות אצבע מתחת לתצוגה הזו, ולמרות שהשוליים צרים למדי, בעיצוב 2.5D עם קימור מאוד קל שמזכיר מאוד את הטלפונים האחרונים של החברה החל מ-Meizu 15 והלאה, מייזו בכל זאת הצליחה לשלב מצלמה בשול הדקיק למעלה: היא מציעה חיישן 20 מגה-פיקסל של סמסונג (Samsung) עם מפתח f/2.2 ותמיכה ב-+HDR.

מאחורה יש אמנם 'רק' שתי מצלמות אבל השילוב שלהן נראה מעניין. המצלמה הראשית מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.7, עם תמיכה במייצב תמונה אופטי ועם זום x3 שיכול להגיע עם שילוב של זום דיגיטלי לעד x8. המצלמה המשנית עם חיישן 20 מגה-פיקסל ועם מפתח f/2.2 משמשת כמצלמת הטלפוטו של הטלפון.

Meizu 16s מצויד בסוללת 3,600 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה מהירה בתקן הקנייני mCharge של מייזו. מעבר לכך מציע המכשיר מנוע משחקים שהחברה מכנה mEngine 3.0 כדי לספק חוויית משחקים טובה יותר שכוללת גם משוב פיזי – קרי ויברציות.

גרסת הבסיס, כאמור עם 6/128 גיגה-בייט זיכרון, תעלה כ-475 דולרים. גרסה עם 8/128 גיגה-בייט זיכרון תעלה כ-520 דולרים, והגרסה עם 8/256 גיגה-בייט תעלה כ-595 דולרים. הצבעים הזמינים הם שחור, לבן וכחול משתנה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.