מגה (Mega), שירות האחסון בענן של קים דוטקום המפורסם שהושק בתחילת השנה (במופע ססגוני יש לציין) השיקה את אפליקציית המובייל הראשונה לשירות עבור מערכת האנדרואיד. האפליקציה מתחברת לחשבון מגה האישי ומאפשרת העלאה והרודה של קבצים בזריזות דרך הסמארטפון או הטאבלט ובדומה לשירות של דרופבוקס, היא מאפשרת גם סנכרון תמונות וסרטונים שצילמנו במצלמה ישירות לאחסון בענן, כך שיש לנו גיבוי זמין ברשת למקרה שהמידע במכשיר אבד.

ניתן לצפות בתמונות באפליקציה, לשתף, לערוך, למחוק ולהעביר קבצים בין תיקיות. ישנה גם אפשרות חיפוש פנימית והפעלת קבצים ישירות מהענן ללא צורך בהורדה.

את האפליקציה ניתן כעת להוריד דרך חנות הגוגל פליי, ובמגה מבטיחים כי גרסאות עבור מערכת ה-iOS וגם ה-Windows Store יושקו ממש בקרוב.

Mega הינו שירות לאיחסון ולשיתוף קבצים באינטרנט שהושק בתחילת השנה על ידי קים דוטקום ומספק 50 ג'יגה בחינם לכל דורש. בבסיס הרעיון של Mega עומד לשירות המשתמשים כלי ייעודי המסוגל להצפין את הקבצים המועלים לאתר. תהליך זה מתרחש במחשבו של המשתמש עוד בטרם עליית הקבצים לשרת. בכך האתר נמנע מלעקוב את סוגי התכנים המאוחסנים בשרתיו ואינו נדרש לקחת אחריות על זכויות היוצרים. לכניסה למגה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.