חברת Dropbox מכריזה על סביבת עבודה משולבת חדשה, המהווה את השינוי הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה מהיבט של המשתמשים. המוצר החדש מהווה סביבת עבודה אחת שמאחדת כלי עבודה, מסמכים וקבוצות עבודה משותפות  – כולם מחוברים יחד באפליקציה חדשה לשולחן העבודה ולנייד שנועדה לספק נקודת גישה חדשה ונוחה.

"העבודה הפכה למפוצלת – קבצים מפוזרים בין מכשירים, בענן ובכוננים הקשיחים שלנו. אנו עוברים בין מספר  רב של אפליקציות שאינן מדברות זו עם זו, מצב שמאד מקשה על הצוותים," אמר דרו יוסטון, מנכ"ל, Dropbox. "כעת, אנו מתמקדים בחיבור של כולם באופן שמעולם לא נעשה בעבר. ה-Dropbox החדש עוזר למשתמשים שלנו להשקיט את הרעשים ולהתמקד בעבודה."

חיבור של תכנים מסוגים שונים

ה-Dropbox החדש מוסיף תוכן מבוסס ענן אל תוך מערכת הקבצים של Dropbox על מנת לספק מיקום מרכזי יחיד לכל התוכן, כולל:

 • קבצים מקוונים, כדוגמת Google Docs, Google Sheets וכן Google Slides אותם יכולים כעת משתמשים ליצור, לגשת אליהם ולשתפם בתוך Dropbox. המשתמשים גם יכולים לפתוח קובצי Microsoft Office ב- Office Online או ב- Google Docs.
 • קיצורי דרך לתוכן באינטרנט עם קישורים לכלי פרודוקטיביות כדוגמת לוחות Trello, דפי wiki ומאמרי חדשות. המשתמשים יכולים כעת ליצור ולאחסן קיצורי דרך באינטרנט לצד תוכן רגיל ב- Dropbox.

סמל ה- Dropbox שמופיע בשורת המשימות של Windows ובסרגל התפריטים של macOS עודכן כדי להקל על משתמשים לעקוב אחר מה שמתרחש בתוכן משותף, לגשת במהירות לעבודתם החשובה ביותר וליצור תוכן חדש ישירות מתוך Dropbox. כעת המשתמשים יכולים גם לגשת לפיד של הצוות לקבלת עדכוני קבצים משותפים.

קרא עוד:  7 הרגלים גרועים שאתם עושים עם הטלפון ופוגעים בסביבה

חיבור בין כלים שונים

ה-Dropbox החדש מחבר יחדיו את הכלים בהם משתמשים מעוניינים להשתמש כך שיצטרכו להשקיע פחות זמן במעבר בין אפליקציות ויותר זמן בביצוע העבודה. בשנה שעברה הכריזה החברה על Dropbox Extensions, סדרה של אינטגרציות המאפשרות למשתמשים להתחיל ולסיים תהליכי עבודה – כדוגמת חתימה על חוזים וסימון סרטוני וידאו – בפלטפורמה של Dropbox.

החל מהיום, משתמשים יכולים גם:

 • להתחיל בשיחות Slack ולשלוח קבצים לערוצי Slack ישירות מתוך Dropbox, לשתף בקלות קובצי Dropbox בתוך שיחות Slack תוך שמירה על העדפות השיתוף המקוריות, ולאתר תוכן Dropbox ב- Slack באמצעות כלי החיפוש של Slack. 
 • להצטרף לפגישות Zoom ולהוסיף אותן ישירות מתוך Dropbox, ולהציג קבצים ישירות מתוך Dropbox בתוך Zoom. 
 • לצפות בפעילויות שיתוף של Slack ו-Zoom ממש לצד הקבצים שלך ב- Dropbox.

החברה גם יצרה שותפות אסטרטגית עם Atlassian. בחודשים הבאים, החברות יבנו אינטגרציות מעמיקות בין הפלטפורמות של Dropbox ו- Atlassian על מנת ליצור דרך טובה יותר עבור צוותים לארגן, לתאם ולהריץ פרויקטים.

חיבור בין אנשי הצוות

לתיקיות יש כעת יכולות משופרות בין שולחן העבודה, הטלפון הנייד והאינטרנט, הזמינות דרך גישה מוקדמת עם האפליקציה החדשה לשולחן העבודה, אשר יוצרות עבור הצוותים מקום עבודה עשיר.

המשתמשים יכולים:

 • לנעוץ קבצים בחלק העליון של תיקיה כדי לתת לכל מי שיש לו גישה לתיקיה, גישה מהירה לתוכן חשוב.
 • להוסיף תיאורי תיקיות כדי להעניק לכולם הקשר לגבי הקבצים שהם רואים.
 • ליצור רשימות משימות בחלק העליון של תיקיה.
 • @לאזכר חברי צוות כדי למשוך תשומת לב לתיאורי התיקיות או לרשימות המשימות.
 • לקבל עדכונים על פעילות קבצים, כולל תוכן משותף ב- Slack וב- Zoom מכל מכשיר.
 • לראות מי צפה בקבצים בעזרת תכונת פרטי הצופה הזמינה כעת בשולחן העבודה.
 • להעיר על תוכן משותף בין שולחן העבודה, הטלפון הנייד והאינטרנט.
קרא עוד:  מוזיקה אלטרנטיבית ובחינם: 5 אתרים מהם תוכלו להוריד מוזיקה שתרענן לכם את הפלייליסט

קצב הריבוי של קבצים ואפליקציות עבודה בענן הוא מדהים, ועשוי לגרום לתחושה של עבודה מפוזרת ובעלת היקף עצום," אמר אנליסט IDC מרסי מדוקס, מנהל מחקר, Enterprise Content Strategies. "חוויית ה-Dropbox החדשה מספקת מקום עבודה ריכוזי ומודרני בו משתמשים יכולים לגשת לכל הקבצים שלהם – כולל קבצים מקוונים וקבצים רגילים, לשלב בצורה חלקה כלים פופולריים, וליצור תיאום טוב יותר בין חברי הצוות. זוהי הפעם הראשונה שמישהו מבצע אינטגרציה של מצבי עבודה אלה ברמת המקור במקום יחיד."

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.