האם ייתכן שעידן המצלמות הכפולות מאחור הולך ומפנה את מקומו במהירות לעידן של מצלמות כפולות משני הצדדים יחדיו? בדרך כלל שמגמה חדשה מגיעה כבר לחברות שמציעות מכשירים לשוק הבינוני התחתון ולמטה מכך, זה אומר שיש שינוי, וזה אכן נראה כך עם ההכרזה של דוג'י (Doogee) על X30, מכשיר שמציוד בשתי מצלמות 8 מגה-פיקסל מאחור ובשתי מצלמות 5 מגה-פיקסל מקדימה עם זווית צילום של 88 מעלות.

למרות המצלמות, ולמרות הגוף המתכתי האחוד ועיצוב ה-2.5D של המסך שמקנים לו מראה יוקרתי משהו, מדובר כאמור בטלפון לשוק הנמוך. החברה אמנם אמורה להתחיל למכור את הטלפון בימים הקרובים, אבל עדיין לא שחררה תצורה מלאה ומחיר.

מסך ה-IPS הוא בגודל 5.5 אינץ' ויש דיווחים שהוא אמור להיות ברזולוציית FHD, אך לא נופתע אם יציע HD בלבד. המערכת על שבב מורכבת מארבע ליבות עיבוד ויש 2 ג'יגה-בייט זיכרון ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.

המכשיר יימכר בצבעים שחור, אפור וזהב והוא יגיע עם סוללת 3,360 מילי-אמפר/שעה שאמורה להספיק לפי החברה לכ-41 שעות שיחה ו/או 7 שעות משחק ו/או 11 שעות פייסבוק מלאות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.