רק לפני ימים ספורים דיווחנו כי המגמה המובילה בשוק הסלולר, מסך מקצה לקצה, הגיעה גם למכשירים הזולים והנה חברה סינית בשם מייז (Maze) מצטרפת גם היא לחגיגה. היא השיקה מכשיר בשם Alpha (אלפא) אשר מבחינה חיצונית לא ניתן שלא להשוות אותו ל-Mi Mix של שאומי (Xiaomi). עם זאת, מחירו של Alpha הוא מחצית ממחירו של Mi Mix.

ה-Alpha מגיע עם מסך שגודלו 6 אינץ' והוא כמעט ללא שוליים. הוא מוגן ב-Gorilla Glass 4. רזולוציית המסך היא 1080p והוא מציע צפיפות של 376 פיקסלים לאינץ'. התוצאה בשורה התחתונה היא מסך שמספק חווית צפייה איכותית במיוחד המנצל בצורה מיטבית את גודל המכשיר.

מתחת למכסה המנוע מותקנת ערכת השבבים מתומנת הליבות Helio P25 של מדיה-טק (MediaTek) אשר רצה בתדר 2.5 ג'יגה-הרץ. זיכרון העבודה במכשיר הינו 4 ג'יגה-בייט, ובנוסף יש 64 ג'יגה-בייט המיועדים לאחסון פנימי וניתנים להרחבה עד 128 ג'יגה-בייט. הסוללה היא בקיבולת של 4,000 מילי-אמפר/שעה ותומכת בהטענה מהירה באמצעות מחבר Type-C.

גם בהיבט הצילום מייז לא חסכה וסיפקה ב-Alpha מערך צילום כפול בגבו עם זוג חיישנים שהאחד, חיישן S5K3L8 תוצרת סמסונג (Samsung), באבחנת 13 מגה-פיקסל והשני בעל 5 מגה-פיקסל. מלבד זאת, לצורך צילומי סלפי, יש מצלמה קדמית באבחנה של 5 מגה-פיקסל. עוד במכשיר ניתן למצוא חיישן טביעת אצבע המוטמע בלחצן הבית, ובנוסף Alpha כמובן מריץ את גרסת אנדרואיד 7.0 (Android 7.0).

קרא עוד:  ל-HTC יש טלפון חדש שעונה לשם Wildfire X

Maze Alpha מוצע למכירה בימים אלה תמורת 179.99 דולר בלבד, וב-30 ליוני מחירו יעלה ל-219.99 דולר. לשם השוואה מחירו של ה-Mi Mix מבית שאומי הוא כ-530 דולר.