המשחק המפורסם והפופולרי Max Payne חוזר למסכים ולא מעט גיימרים מאושרים מצפים לו. Rockstar משחררת טריילר נוסף לקראת השקת הגרסה השלישית במספר אשר תגיע בחודש הבא לקונסולות ה-Xbox 360 וה-PlayStation 3.

הסיפור מאחורי משחק היריות נשאר כשהיה, ולא מהטובים שיש, אך המשחקיות, האקשן והיריות הם המהנים ביותר שיש עם ההילוך האיטי בזמן היריות והתנועה הקלילה של הדמות במשחק. Max Payne 3 יושק ב-15 למרץ לקונסולות המשחק וגרסת ה-PC תגיע כשבועיים לאחר מכן.

גם בנייד
אחרי שהשיקה את המשחק Grand Theft Auto III לאנדרואיד ו-iOS ,חברת Rockstar מתפנה לעבוד על Max Payne בגרסה ניידת זאת לאחר שנשאלה באתר החברה בנוגע למשחק והבטיחה כי זה כבר הפרויקט הבא שעליו הם עובדים וכי תכריז על תאריך השחרור בקרוב.

Rockstar ואחרים מצאו בפלטפורמה הניידת כמקור הכנסה נוסף, שאט אט הופכת לגדולה יותר ורחבה יותר, וכשהמכשירים הניידים חזקים ובעלי מסך גדול יותר מקונסולת PlayStation PSP רגיל, אין זה מפתיע, ולכן גם נראה עוד ועוד משחקים פופולריים עושים את דרכם למכשירי הסמארטפון במוקדם או במאוחר.

 וידאו: טריילר למשחק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.