חודשיים חלפו להם מאז השקת ה-Max Payne המקורי של חברת רוקסטאר למכשירי iOS, כחלק מחגיגות שחרור המשחק השלישי בסדרה לקונסולות הדור הנוכחי. כעת, מכריזה החברה כי המשחק יגיע גם למערכת האנדרואיד ב-14 ליוני, בעוד יומיים בדיוק. המשחק עבר התאמה למכשירי האנדרואיד השונים, והוא מציע תמיכה ב-HD, שילטה מלאה באמצעות מסכי המגע, אפשרות לשינוי והתאמה של צלמיות הפעולות על המסך, ועוד.

בין הסמארטפונים אשר תומכים במשחק בגרסת האנדרואיד ניתן למצוא את הסדרה האחרונה של HTC, סדרת ה-Galaxy S, ואת המכשירים האחרונים של מוטורולה. גם מספר הטאבלטים בהם תומך המשחק הוא לא קטן, והחברה מציעה רשימה אורכה של טאבלטים נתמכים, כמו ה-Galaxy Tab וה-Asus Transformer. רשימת המכשירים הנתמכים המלאה בהמשך.

עוד משחק של רוקסטאר ששוחרר לאחרונה הוא GTA III לסמארטפונים וטאבלטים (מבוססי iOS ואחר כך מבוססי אנדרואיד), ששוחרר לרגל חגיגות העשור לאחד המשחקים הטובים בהיסטוריה.

וידאו: כך נראה המשחק על ה-iPhone 4S

מכשירים תומכים:

Motorola Razr,  Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X,  HTC One S,  HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2,  Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, Sony Walkman Z Series Media Player

טאבלטים תומכים:

Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream

קרא עוד:  סקירה: ADATA HD680 - כונן נייד וקשוח