נראה כי ההרפתקה של ארגון מוזילה (Mozilla) עם MatchStick, מחבר להזרמת-מדיה מבוסס מערכת ההפעלה Firefox OS, הסתיים. הארגון הודיע כי הפסיק לפתח אותו בעקבות קשיים בפיתוח פרוטוקול ניהול הזכויות הדיגיטלי (DRM) בו ישתמש המחבר.

במוזילה הכריזו על המחבר ביוני 2014, והוא היה אמור להיות התשובה של הארגון למחבר ה-Chromecast של גוגל (Google). כמה חודשים לאחר מכן, באוקטובר, ביקש הארגון את עזרת הקהילה כשפתח קמפיין מימון המונים במטרה לגייס את עלות הפיתוח של המחבר, ואף גייס ממנו כחצי מליון דולר. בדף הקמפיין עלה עדכון המכריז כי הפיתוח של מחבר המדיה יופסק. "לאחר שנאבקנו עם פיתוח פרוטוקול ה-DRM… הבנו כי מדובר בדרך ארוכה ומסובכת. הגענו למסקנה כי לא נוכל לחזות את זמן הסיום", נמסר בהודעה.

בדף החברה הוסבר כי התורמים לפרויקט יקבלו את את כל כספם חזרה, אך אלו יאלצו להיאזר בסבלנות, שכן תהליך קבלת ההחזר הכספי יכול לקחת עד 60 יום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.