מוקדם יותר השנה הציגה המפיצה Square-Enix בפני באי תערוכת Gamescom 2019 פרטים אודות המשחק Marvel's Avengers ההדגמה דאז הייתה מאחורי דלתיים סגורות וכללה רק תיאורים מילוליים כעת שוחרר סרטון חדש החושף פרטים נוספים ומציג את המכניקות השונות במשחק.

הסרטון מציע סקירה כללית של המשחק במסגרתו לומדים על האוייבים – ארגון A.I.M – שהוקם במטרה להחליף את הנוקמים לאחר שכישלון למנוע פיגוע במהלך ה-A-Day הוביל לפירוקם. עוד לומדים על התפקיד של קמלה קאן (Kamala Khan), הלא היא מיס מארוול, גיבורת משחק אשר לה תפקיד מרכזי באיחודם המחודש של הנוקמים וכן קידום העלילה במערכה לשחקן יחיד.

צפו: מי היא קמלה קאן?

בסרטון מוצג גם בסיס המבצעים של הנוקמים כשהתקדמות במשחק מאפשרת לבנות אותו מחדש לצד גיוס מחדש של נוקמים שונים. כיאה למשחק חי (Games as a service), מוזכר כי יהיה ניתן לחזור ולבצע משימות בכדי להרוויח עוד נקודות ניסיון, פריטים שונים או להרוויח תלבושות נוספות שכן המשחק שואב השראה מ"ההיסטוריה העשירה בת מעל ל-80 של הנוקמים" כשבסרטון מוצגות תלבושות ייחודיות של איירון-מן, הענק הירוק ועוד.

מבחינה טכנית ניתן לראות כי הגרפיקה עתה נראית מלוטשת יותר בהשוואה לסרטונים קודמים ששוחררו אודות הכותר.

Marvel's Avengers מפותח על ידי Crystal Dynamics ו-Eidos Montreal ויגיע אל קונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One ולמחשב האישי ב-15 במאי 2020.

וידאו: סקירה כללית של Marvel's Avengers

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.