גוגל פרסמה את תפוצת גרסאות האנדרואיד השונות בשוק לפי הנתונים המתקבלים שבועיים לפני כן ממכשירים הניגשים לחנות Google Play וגרסת מערכת ההפעלה החדשה, אנדרואיד 6.0, זוכה להופעת בכורה ראשונה.

מי שעדיין מובילה את השוק, כלומר גרסת האנדרואיד המותקנת ברוב המכשירים היא KitKat 4.4 שהושקה לפני כשנתיים ותופסת נתח של כ-38.9 אחוזים מכלל מכשירי האנדרואיד, בהשוואה ל-38.8 אחוזים מחודש שעבר. זאת, ניתן לייחס, בין היתר, למכשירים הישנים כדוגמת הגלקסי 3 ועוד שאינם זכו לגרסאות המעודכנות יותר, שכן קיטקט 4.4 היא הגרסה האחרונה עבורם. גרסת ה'מרשמלו' 6.0 זוכה לתפוצה של 0.3 אחוז מכלל המכשירים, זאת בזכות השקתם של מכשירי הנקסוס החדשים שמגיעים עם גרסה זו ישירות מהקופסה ועוד מספר מכשירים קטן שהחל להתעדכן. יחד עם זאת, חשוב לציין שמכשירים רבים עדיין ממתינים להפצתה של גרסה זו, שכן רק לאחרונה היא שוחררה.android-os-distribution-numbers-for-november-include-marshmallow-for-the-first-time-495834-2

במקום השני נמצאת גרסת ה-Jelly Bean כשזו מותקנת על כ-29 אחוז מכלל מכשירי האנדרואיד השונים, בהשוואה לחודש שעבר אז הייתה מותקנת על כ-30 אחוז. מיד אחריה, נמצאת גרסת הלוליפופ 5.0 שמותקנת על כ-25.6 אחוז מכלל המכשירים ובמקומות האחרונים, מלבד גרסת 'לוליפופ', נמצאות להן גרסאות ה-Froyo, Gingerbread ו-Ice Cream Sandwich שתופסות נתח של 0.2, 3.8 ו-3.3 אחוזים בהתאמה.