מארשל (Marshall Headphones), יצרנית האוזניות והרמקולים הנודעת שמספקת מוצרים שנחשבים לבין האיכותיים שיש בתחומה, הפתיעה כשהכריזה על טלפון חדש מבוסס אנדרואיד (Android), אותו, היא מייעדת לשימוש בידי אלה שפועלים בתחום המוזיקה, מזמרים עד מפיקים ועד חובבי מוזיקה.

הטלפון, London שמו, מציע תצורה בינונית בתוף גוף מעוצב היטב עם כמה מאפיינים מיוחדים מאוד שלא מוצאים בטלפונים אחרים שקיימים כיום בשוק, וכמובן מגיע עם אפליקציות מוזיקה מובנות שמכוונות לשפר את איכות המוזיקה המושמעת מחד, ומצד שני אפילו לאפשר לבצע הקלטות. בין השאר מגיע הטלפון עם שבב מוזיקה מיוחד, Wofson WM8281 Audio Hub, שמוריד את העומס מהמעבד מצד אחד, ומצד שני מספק איכות קול גבוהה במיוחד וכן רזולוציה גבוהה יותר של קול מאשר שבבים רגילים.

התצורה כאמור בינונית למדי: מעבד Snapdragon 410 של קוואלקום (Qualcomm) מרובע ליבות במהירות מרבית של 1.2 ג'יגה-הרץ, מסך IPS בגודל 4.7 אינץ' עם כיסוי Gotilla Glass 3 וברזולוציה של 720p. הוא מגיע גם עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ניתן להרחבה. הסוללה היא בנפח עבודה של 2,500 מילי-אמפר/שעה, ובחברה מדגישים שהיא ניתנת לשליפה. יש תמיכה בדור רביעי, WiFi 802.11n בשני ערוצים ובלוטות' 4.1. המצלמה האחורית היא 8 מגה-פיקסלים הקדמית 2 מגה-פיקסלים, ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.0.2 וכאמור יש אפליקציות מוזיקליות מותאמות למותג.

marshall_London_rgb_highres_32

העיצוב, כאמור, מרהיב עין עם גב דמוי עור ומעטפת אלומיניום מסביב. הדברים הייחודיים כוללים כפתור בצבע זהב בחלק העליון של המכשיר שמכונה M Button שלחיצה עליו מפעילה את האפליקציה המוזיקלית שמגדירים עבורו. כמו כן יש שתי יציאות לאזניות עם ציפוי זהב לשיפור איכות הקול, כשכל צמד אזניות יכול לשלוט על עוצמת הקול שלו. גם השליטה בעוצמת הקול הכוללת של המכשיר מיוחד: לגלגת מוזהבת בצד הימני העליון של המכשיר. יש גם שני רמקולי סטריאו עם איכות קול ובס גבוהה. המכשיר מציע גם שני מיקרופונים עם ביטול קול אקטיבי. בנוסף, מי שאוכש את המכשיר מקבל אזניות In-Ear איכותיות למדי של מארשל מדגם Mode.

קרא עוד:  גוגל גילתה פירצה המשתקת את ה-iPhone בהודעת טקסט - ואפל מיהרה לתקן

המחיר? גבוה למדי. הוא מוצע כעת במכירה מוקדמת תמורת 4,995 כתרים שבדיים, שהם כ-600 דולר. נכון לעכשיו מי שמזמין מקבל עוד זוג אוזניות Over Ear מתנה.

הטלפון יתחיל את המכירות שלו בבריטניה, סקנדינביה והאזור הבאלטי. בסך הכל מתכננת החברה למכור אותו מהמדף ב-22 מדינות, ואתר שלה לכל העולם, כשמהמשלוח למזמינים מראש יתחיל בשלהי אוגוסט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.