אפשר היה לחשוב כי מייסד הרשת החברתית, סופר גיק בכבודו ובעצמו, יודע שלא להשתמש בסיסמאות פשוטות ולמצוא את הפתרונות כדי להקשות על האקרים מלגשת לחשבונות האישיים שלו, אבל מתברר כי גם הוא לא חסין בפני פריצה.

בתקופה האחרונה נתונים מפורסמים למתקפה של האקרים המנסים לפרוץ לחשבונות שונים, שגם רשמו הצלחות לא קטנות. אחת מהן היא הפריצה לחשבונות הטוויטר ופינטרסט (אל דאגה, לא פייסבוק) של מארק צוקרברג (Mark Zuckerberg) ובאופן מפתיע, זה לא היה כל כך קשה.

הקבוצה שמאחורי הפריצה היא OurMine Team אשר טוענת כי בן השאר היא זו שאחראית על הפריצה הגדולה ל-LinkedIn בחודש שעבר, ומשם היא הצליחה לשאוב את הסיסמה של צוקרברג שהשתמש בה לכאורה לשני החשבונות החברתיים שלו, אבל לפחות לא לפייסבוק.

הסיסמה אגב היא "dadada" ובהתחשב שצוקרברג לא צייץ בשנים האחרונות, כנראה זה לא כזה חשוב לו, אולם OurMine טוענת כי היא הצליחה לפרוץ לחשבון האינסטגרם שלו אבל לכך לא נתנו כל הוכחה ואת זה פייסבוק הכחישה באופן גורף.

צוקרברג לא לבד, שכן גם קייטי פרי, קיילי ג’נר, קייט ריצ'רדס ואחרים נפלו קורבן לפריצה ואי אפשר לשכוח גם את הפירצה הגדולה בחשבונות ה-iCloud שגרמה למפורסמים ובעיקר למפורסמות מבוכה גדולה. אז סיסמה פשוטה היא לא רק נחלתם של המשתמשים ה"הרגילים"