לאחר דחייה ובדיקת בטא מצומצמת Mario Kart Tour, משחק מירוצי מכוניות הקארטינג בכיכובו של השרברב המפורסם בעולם, יגיע למכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד ו-iOS ב-25 בספטמבר.

על פי נינטנדו משחק מרוצי הקארטינג הותאם במיוחד למכשירים ניידים כי "בעזרת אצבע אחת ניתן לפנות, להיסחף ולהשתמש בחפצים הרסניים בדרך אל גביע הזהב". המשחק יכלול מספר מסלולים קלסיים ואהובים מסדרת משחקי Mario Kart, אך כיאה לשמו הוא יציע בנוסף מסלולים המושפעים מאתרי תיירות מפורסמים מהעולם כמו: שער הניצחון, גשר הזהב, גורדי השחקים של מנהטן ועוד.

המשחק יציע מספר מצבי משחק: מצב מירוצים קלסי בו יש לסיים ראשון, מצב בו יש להשלים אתגרים מסוימים וכן מצב מקוון בו תהיה אפשרות להתחרות בשחקנים חיים אחרים.

Mario Kart Tour יהיה משחק פרימיום: הוא יהיה זמין להורדה בחינם, ולמעשה כבר זמין עתה להרשמה מוקדמת, אך יכלול מנגנון רכישות פנימי.

להורדה: אנדרואיד | iOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.