גם לנינטנדו (Nintendo) יש מפיצה רשמית בישראל. המפיצה תהיה 'תור גיימינג' שהודיעה כי חתמה על הסכם להפצת החומרה והתוכנה של היצרנית בשוק המקומי. עם ההכרזה מיישרת נינטנדו קו עם סוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) שלקונסולות המשחק שלהן – PlayStation ו-Xbox – יש ייצוג רשמי בארץ באמצעות ישפאר ומיקרוסופט ישראל, בהתאמה.

המהלך מגיע אחרי שנים שבן הקונסולות המשחק השונות של נינטנדו, לרבות ה-Wii U, Switch ו-3DS הגיעו ארצה רק בייבוא אישי, שיש גם מכנים אותו אפור.

"זה כבוד אדיר ואושר גדול להיבחר על ידי נינטנדו אירופה להיות המפיץ הרשמי של נינטנדו בישראל. בשבועות הקרובים אנו מתכננים להשיק רשמית את קונסולת נינטנדו סוויץ' לקהל הישראלי. אנו מחויבים ללהפוך את נינטנדו למותג מוביל ואהוב בישראל על ידי מבוגרים וילדים כאחד", אמר נשיא ויו"ר תור גיימינג, ערן תור.

לכבוד חתימת ההסכם מתכוונת תור גיימינג להשיק בישראל באופן רשמי את Switch, הקונסולה ההיברידית של החברה שיכולה לשמש הן כקונסולה ניידת והן כקונסולה ביתית. החברה תספק את התמיכה והשירות עבור מוצרי נינטנדו בישראל. החברה גם מסרה שהיא תתמוך בחברות פיתוח מקומיות שירצו להשתמש בפלטפורמות של נינטנדו.

"אנו שמחים מאוד להתחיל את שיתוף הפעולה עם תור גיימינג, ומתרגשים להשיק רשמית את המוצרים והשירותים של נינטנדו בישראל", אמר סטפן בול, נשיא נינטנדו אירופה. "אנו סמוכים ובטוחים שתור גיימינג מביאה צוות חזק ותשתית שירות שיעזרו לנו לשים חיוך על הפנים של כל מי שיבוא במגע עם נינטנדו".

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.