עובד גוגל לשעבר, סנמאי ווד (Sanmay Ved) הצליח לרכוש את הדומיין Google.com ביום שלישי האחרון. הדומיין היה ברשותו למשך דקה אחת שלמה עד שמישהו הבין את הטעות וביטל את ההזמנה. נשמע מוזר? בדיוני? זה אכן קרה.

ווד נכנס לשירות רכישת הדומיינים של גוגל, Google Domains שהושק בשנה שעברה ובדק האם הדומיין Google.com פנוי. באופן מפתיע, הדומיין אכן היה פנוי והוא הצליח לרכוש אותו בעבור הסכום הנמוך של 12 דולר בלבד, דומיין הנחשב מבין המבוקשים בעולם.

"חשבתי שמדובר בתקלה", אמר ווד, "אבל עברתי את כל תהליך הרכישה המלא." לאחר הרכישה המוצלחת הוא אמנם לא קיבל מייל המודיע על רכישתו אך הוא כן קיבל הודעות המיועדות לבעל הדומיין Google.com ויתרה מכך הוא קיבל הודעות עם מידע פנימי. "החלק המפחיד שהצלחתי להיכנס להגדרות מנהל האתר (webmaster tools) למשך כדקה, אני לא יכול להאמין שהייתי הבעלים של Google.com." כלומר ווד אכן הצליח להשתלט על הדומיין ואף תיעד זאת בצילומי מסך.

כאמור, למנהלי השירות ב-Google Domain לא לקח זמן רב להבין את הטעות וכי ביטלו את הרכישה בטענה כי מישהו אחר כבר רשם את הדומיין. הכסף הוחזר לווד שחזר שוב להיות אלמוני.