יוצרים שמות לטלפונים חכמים בלחיצת כפתור

חושבים שיצרניות הטלפונים החכמים של דורנו לא מספיק יצירתיות בבחירת השמות עבור המוצרים שלהן שמציפים את חיינו בכל יום? ואולי אתם חושבים שהן יצירתיות מדי? מה דעתכם על שמות כמו HTC GalaxyPlus One, שדווקא נשמע הגיוני יחסית, או LG Devour Neo X2 או אולי בכלל Motorola Nexus Incredible G1 Prime 3D?

לא אל תחפשו את השמות הללו באינטרנט. אלו הם לא שמות של טלפונים חדשים שעומדים לצאת. זה רק משחק קטן שהמציא אתר בשם Android Phone Name Generator שבחיוך קטן, ואולי לא כל כך קטן, קצת צוחק על השמות שמעניקים החברות לטלפונים שלהן, ומזמין אתכם לנסות למחש, בלחיצת כפתור, מה יהיו השמות של הטלפונים הבאים שיגיעו לשוק.

אז לחצו על הכפתור ואולי תקבלו Ericsson Magic Touch One Prime E או Acer Amaze Vibrant Prime Z או כל משהו אחר, ואולי זה יעלה במוחכם רעיון מקורי אחר. בכל מקרה, אם אתם חובבי טלפוניה, אנחנו חושבים שזה יעלה על שפתותיכם חיוך למשך כמה דקות.

לחצו כאן ותנו למשחק השמות להתחיל.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.