כבר יותר מפעם אחת בשנים האחרונות נתקלנו במחוללי ידיעות, חדשות וגם אתרים שונים שמטרתם לעורר קצת חיוך כמו מחולל שמות מכשרי הטלפון. לרשימה הזו מצטרף אתר חדש שמאפשר למגיעים אליו ליצור דף בית לחברת סטארט-אפ בדיונית תוך שימוש בכל המילים הנכונות של הז'רגון.

האתר הוא פרי פיתוח של שני סטודנטים למדעי המחשב ממכללת ג'ורג'יה-טק האמריקאית בשם טיפני זאנג ומייק ברדלי, ושמו המלא הוא 'מחולל אתר בית לסטארט-אפ אקראי'.

האתר נכתב באמצעות שימוש ב-JavaScript והוא מבוסס על תבנית Bootstrap שעברה שינויים רבים, והשניים כתבו אותו כפרויקט צדדי כדי לתרגל את יכולות תכנות האתרים שלהם, והתוצאות מבוססות על רשימות של מילים עם מספר שינויים שמבטיחים שהכל יישמע פחות או יותר הגיוני.

כעת בכל פעם שנכנסים לאתר עו לוחצים על Get Started מקבלים אתר חדש, ואולי גם רעיונות. אבל מעבר לכך, חברה אף מספקים תוכן בעמודי האודות, הלקוחות ועוד – כמעט אתר אמיתי.

אז אם בא לכם להשתעשע קצת, כוונו את הדפדפן שלכם לכתובת הזו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.