גוגל שחררה בשעות האחרונות עדכון לדפדפן הכרום זאת לאחר שהאקר רוסי הצליח ביום רביעי האחרון לפרוץ את הדפדפן ולעקוף את מגבלות האבטחה הקיימות בו. את הפריצה תתפלאו לשמוע, גוגל הזמינה בעצמה, והיא התגלתה במסגרת תחרות הפריצות Pwnium המתקיימת בכנס אבטחת המידע CanSecWest שנערך בוונקובר. אותו האקר העונה לשם סרגיי גלזונוב שלשל לכיסו $60,000 לאחר שהדגים למהנדסים של גוגל כיצד הוא ביצע את הפריצה.

לא חלפו להם 24 שעות והפריצה שגילה גלזונוב תוקנה על ידי גוגל וכבר שוחרר עדכון לדפדפן הכרום לגרסה 17.0.963.78 עבור גרסאות ה-Windows, Mac ו-Linux. העדכון מופץ למשתמשים באופן אוטומטי, ואם ברשותכם דפדפן הכרום מומלץ להיכנס לתפריט הראשי ומשם “אודות דפדפן הכרום” ולראות האם יש ברשותכם את הגרסה האחרונה.

כנס הפריצות Pwnium מתקיים מידי שנה וזו הפעם הראשונה מזה 4 שנים שדפדפן הכרום נפרץ. כך בגוגל מודעים כי אין דפדפן בלתי פריץ וכי גלזונוב הפר את הרצף ולקח לגוגל את התואר, אך הם גם שמחים למצוא את הפריצה ולהפוך את הדפדפן לבטוח יותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.