יצרנית החומרה Mad Catz תהיה המפיצה/שותפה העולמית של משחק הקצב/מוזיקה Rock Band 4, שצפוי להגיע למדפים עוד השנה. כותר המוזיקה הזה מעורר ציפיות. "הפצת הכותר תאפשר לנו לעבוד באופן צמוד יותר עם Harmonix ולספק חווית משחק חלקה מהמשחק ועד החומרה, מסרה החברה. בנוסף, כי Mad Catz תהיה יצרנית החומרה הבלעדית עבור Rock Band 4 ובשל כך לחברה יש ענין משותף בהצלחה של כותר הקצב.

למרות ש-Mad Catz ידועה בתור יצרנית חומרה ואביזרים' אין זו הפעם הראשונה בה היא משמשת כמפיצה של תוכנה ובעבר הפיצה החברה מספר כותרים למחשב האישי וגם Rock Band 3 הופץ באמצעותה בשיתוף עם MTV Games.

מוקדם יותר השנה Harmonix הצליחה לשמח שחקנים רבים – מעבר להודעה על חזרתו של משחק הקצב הכריזה החברה כי שירים ששחקנים רכשו במחשקים הקודמים יהיו זמינים להורדה בחינם גם עבור הכותר החדש וגם שבקרי השליטה שנרכשו בעבר יהיו מותאמים לעבודה עם Rock Band 4, זאת בניגוד ל-Activision שעם ההכרזה על Guitar Hero Live הציגה בקר שליטה חדש לחלוטין.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.