ראינו לא מעט מקלדות במרוצת השנים, אבל בטוח לומר כי אף אחת מהם לא נראית כמו זו של Mad Catz שהוכרזה השבוע. החברה ששחררה בעבר את העכבר גיימרים המוזר R.A.T. 7, הציגה את המקלדת המשלימה, ה-S.T.R.I.K.E. 7.

בחברה אומרים כי המקלדת הזו היא כל מה שגיימר צריך, וקשה להתווכח איתם על זה. היא בנויה ממספר מודולים שונים הניתנים לפרוק והוזזה להתאמה מירבית, ישנם 24 כפתורים הניתנים לתכנות למצבים שונים במשחק, את כפתורי החצים ניתן להחליף במקום כפתורי ה-WASD וכמובן ישנה תאורה אחורית לשימוש בחושך. אבל זה לא מסתיים בזה, שכן ה-S.T.R.I.K.E. 7 מגיע עם מסך מגע מסוג LED המאפשר למשתמש לבצע מספר משימות בזמן השימוש, כמו הפעלת פונקציות מיוחדות, שינוי מצבים, הפעלת יישומים, שליטה בנגן המדיה וגלישה באינטרנט זאת דרך יישום ייעודי להתאמה מראש.

כפי שאפשר לצפות, ה–T.R.I.K.E. 7 תעלה קצת יותר ממקלדת ממוצעת למחשב, קצת הרבה יותר. Mad Catz תמכור את המקלדת בתמורה ל-$299, סכום לא קטן להשקעה שסביר כי רוב הגיימרים יוותרו על התענוג.

פורסם לראשונה באתר החומרה THspot

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.