הגרסה העברית של Mac OS Snow Leipard שהושקה היום לראשונה בהשקה עולמית, אזלה מהמלאי מייד מחנות iDigital שבקניון רמת אביב. על פי דיווח MaCoverage, לא מדובר במאות עותקים אלא בעשרות עותקים בלבד, מה שגרם לרוב הרוכשים לחזור הביתה בידיים ריקות. מי שכן הספיק לעדכן מדווח כי הגרסה החדשה לא משנה בצורה רחבה את המערכת ודומה לגרסה הקודמת, אך יש לציין כי זו מערכת הפעלה חדשה לגמרי והשינויים הם בעיקר במעבר ל-64 ביט (תומכת גם ב-32 ביט) מה שמקנה מהירות עבודה גדולה יותר ודרישה של 4GB פחות מקום מקודמה (סה”כ דורשת 5GB). את שאר השינויים, תוכלו לראות באתר Apple.

עדכון: מ-iDigital נמסר כי המלאי יתחדש במהלך השבוע

ביקושים רבים למערכת ההפעלה החדשה של Apple

כל הערכות נמכרו ביום שישי האחרון

iDigital: "המלאי יתחדש במהלך השבוע"

מערכת ההפעלה החדשה של Apple- Snow Leopard, שהושקה ביום שישי בישראל, זכתה להיענות רבה. כל הערכות נמכרו עוד באותו היום. כזכור, לראשונה הושקה המערכת בו זמנית  בישראל ובניו יורק.

מערכת הפעלה החדשה מציעה לראשונה תמיכה וממשק בשפה העברית, ומהווה מהפכה של ממש היות ויש בה תמיכה מובנית ב-Microsoft Exchange, ומאפשרת תמיכה בשרת הדואר Microsoft Exchange 2007 לתוכנות Mail, iCal, ו-Address Book.

מ- iDigital נמסר: "אנו ערים לביקושים הרבים ל- Snow Leopard, המלאי הראשוני שקיבלנו מאפל אזל ויתחדש במהלך השבוע".

קרא עוד:  גוגל מוסיפה אפשרות לצ'וטט גם בתוך Photos

פרטים טכניים על מערכת ההפעלה:

מערכת ההפעלה Mac Os X Snow Leopard תשפר באופן ניכר את חוויית השימוש ב- Mac. זוהי גרסה טובה יותר, מהירה יותר ומתוכננת להפעלה פשוטה ואינטואיטיבית. היא מכילה מאות  שיפורים, התקנתה מהירה ב- 50% יותר מזו של Mac Os X Leopard; ההתעוררות משינה מהירה כפליים; הכיבוי מהיר יותר בכ- 80%; והגיבוי הראשוני ל-Time Capsule באמצעות Time Machine מהיר ב- 80% מהליך הגיבוי ב-Leopard1.

Dock: תצוגת Now Exposé משולבת ב-Dock, ומאפשרת לראות במהירות ובקלות את כל החלונות הפתוחים של יישום כלשהו.

Finder: ה-Finder נכתב לגמרי מחדש כדי לנצל כראוי את הטכנולוגיות החדשות ב-Snow Leopard.  ממשק ה- Finder המוכר לא השתנה, אבל ה- Finder הנוכחי מהיר ונוח יותר לשימוש. הוא כולל גם תצוגת צלמיות משופרת עם תצוגה- מקדימה חיה של קבצים, כך שתוכלו לרפרף במסמך רב-דפים, או אפילו לצפות בסרטון QuickTime.

QuickTime X מעצימה את חוויית הווידאו והאודיו במערכת החדשה, ומציגה הופעת בכורה לנגן QuickTime חדש לגמרי, בעל ממשק נקי ומאורגן, המציע דרך קלה להקליט, לסדר, ולשתף במדיה שלכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.