והשבוע במדור האפליקציות: כך תקנו ותמכרו רכב בקלות סטייל טינדר, לאחסן את כל התמונות שלכם בענן בלי הגבלה, לאתר אפליקציות חדשות בדיוק לפי טעמכם ולנהל משימות קבוציות בקלות

Looki – הטינדר לרכב

אז בשעה טובה החלטתם למכור את הרכב או, לחלופין, להתחדש באחד חדש. טוב, לא ממש חדש, יותר כמו יד שנייה. מכאן ואילך – מתחיל כאב הראש. כמובן לאלו מאיתנו שבקיאים בעולם הגלגלים יאתרו את מבוקשם בעזרתו האדיבה של לוחות היד 2, אך מדוע לבזבז שעות של חיפוש כשהכל נמצא בכף ביד?

אפליקציית Looki היא מעין אפליקציית טינדר שבמקום אוהבים מתעסקת ברכבים. מצאתם רכב שמצא חן בעיניכם? החליקו ימינה ותוכלו לדבר ישירות עם בעל הרכב בצ'ט פנימי. לא מצא חן בעיניכם הרכב? החליקו שמאלה ודלגו לרכב הבא. בהגדרות האפליקציה תוכלו לסנן כמובן את החיפוש על-פי קריטריונים כגון מודל הרכב, שנה, מרחק וכ"ו. לחילופין, אם ברצונכם למכור רכב, יהיה עליכם למלא את כל הפרטים הרלבנטים אודותיו וכן להוסיף תמונה. בנוסף, תוכלו להשוות מודלי רכבים בעזרת המחירון הפנימי הקיים באפליקציה ואף להוסיף רכב שאהבתם למועדפים. יש לציין שהרישום הראשוני לאפליקציה נעשה בעזרת מספר הטלפון או באמצעות התחברות לחשבון הפייסבוק.

הורדה לאנדרואיד

Google Photos

איך שלא נסתכל על זה, רובנו מעדיפים לתעד את זכרונותינו באמצעות הסמארטפון במקום להיסחב עם מצלמת דיגיטלית גדולה שגם היא, יש לציין, הצטמקה לאורך השנים. הילד התחיל לרכב על אופניים? בואו נפיץ לכל העולם. בת הזוג בישלה מעדן? בואו נצלם ונעלה לאינסטוש. בינינו? לא חסרות דוגמאות.

Google Photos

אפליקציית Google Photos ששוחררה השבוע לצד גרסת האנדרואיד M החדשה, מגבה את כל התמונות שצילמתם בסמארטפון ישירות לענן, מבלי תלות ברשת גוגל פלוס הכושלת. מלבד הגיבוי, ישנן לא מעט אפשרויות שמייחדות אותה מכל אפליקציית תמונות רגילה. כך, לדוגמה, תוכלו לחפש תמונות בעזרת אלמנטים המופיעים בתמונה עצמה כדוגמת בעלי חיים, מזון וכ"ו ואילו האפליקציה מצידה תאתר לכם אותה במהרה. בנוסף, מדי פעם, תבנה לכם העוזרת הוירטואלית הקיימת באפליקציה יצירה מהתמונות עצמן. כך, לדוגמא, אילו האפליקציה תזהה תמונות שצולמו ברצף אחת אחרי השנייה, תבנה לכם קובץ אנימציה gif או, לחילופין, תבנה לכם קטע וידאו קצר מתמונות שצולמו בטווחי מיקום קרובים. כמובן שגוגל לא שכחה להוסיף אפשרויות בנאליות באפליקציה כגון תיקון התמונות, שיתוף, יצירת אלבומים על-סמך קטגוריות וכ"ו. חשוב לציין כאמור שהאפליקציה אינה קשורה לחשבון הגוגל פלוס, משמע, אינה מוגבלת באחסון וכי תוכלו לגבות תמונות שצולמו עד לרזולוציה של 16 מגה פיקסל וסרטוני וידאו ברזולוציית Full HD 1080p.

קרא עוד:  מיליונים הורידו אפליקציה שמבטיחה עדכונים לסמסונג – ושילמו על זה כסף

הורדה לאנדרואיד

הורדה ל-iOS

שולחן עבודה

WiseApp – רשת אפליקציות חברתית

wiseappבינינו, המכשיר החכם שבאמצעותו אנחנו קוראים את הכתבה הזו, הפך מזמן מ"רק טלפון" לעולם ומלואו, (ויסלחו לי הוריי שמשתמשים במכשיר רק כדי להוציא ולקבל שיחות). שכן, הדבר שמייחד אותו הוא חנויות היישומים שמלאות באפליקציות מכל המינים ומכל הצבעים..

WiseApp לאנדרואיד היא אפליקציה שתאתר ותציע לכם אפליקציות מעניינות בדרך קצת שונה מהרגיל. מלבד סריקת חשבון הפייסבוק שלכם על-מנת להציע לכם אפליקציות שונות בהתבסס על תחומי העניין שלכם שנמצאו ברשת החברתית, בכניסתכם הראשונית יהיה עליכם למלא מספר לא מועט של שאלות, דרכן היא תדלה מידע על הרגלי השימוש שלכם במכשיר ותציע לכם אפליקציות בהתאם. כך, לדוגמא, אם עניתם כן על השאלה "האם אתם אוהבים מסעדות"?, תציע לכם אפליקציות הקשורות לתחום המזון. או, באם עניתם כן על השאלה: האם הסוללה שלכם נגמרת מהר"?, תעדיף האפליקציה להציע לכם יישומים הקשורים לחיסכון בחיי הסוללה. יש לציין כי האפליקציות המוצגות באפליקציה עצמה מגוונות למדי ובכל יום תציע לכם אפליקציות אחרות ואם לא אהבנו אחת מסויימת נוכל ללחוץ על סוויץ' ולבקש אחת אחרת.

הורדה לאנדרואיד

Nettelo – למדוד את הגוף

הרכישה ברשת מאוד זמינה, אך הבעיה היא בעיקר במוצרים שדורשים מדידה מקדימה לפני כן כמו רכישת בגדים.  אפליקציה ישראלית חדשה, חכמה במיוחד, תוכל לומר לכם מהן מידות הגוף שלכם באמצעות שתי תמונות בלבד.

קרא עוד:  החופש הגדול כבר כאן: חמש אפליקציות לבני נוער עובדים

אפליקציית Nettelo לאייפון היא כאמור אפליקציה חכמה במיוחד, שתאמר לכם במדויק (טוב, כמעט) מהן מידות הגוף שלכם מבלי להדיר רגליכם לחייט. הקסם הטמון באפליקציה הוא באמצעות צילום של שתי תמונות אותן האפליקציה תסרוק למעשה בתלת-מימד ותאמר לכם מהן מידות הגוף שלכם. על מנת להשתמש באפליקציה כראוי, יהיה עליכם להניח את האייפון על השולחן או על משטח יציב כלשהו ולהצטלם תמונת פרופיל ותמונת חזית. לאחר מכן, יהיה עליכם לסמן את קטע הגוף אותו אתם מעוניינים שהאפליקציה תמדוד (לדוגמא: אגן או ירכיים). האפליקציה מצידה תסרוק את תמונתכם ואת קטע הגוף הרצוי, ובעזרת שימוש טכנולוגיית תלת-מימד תוכל לומר לכם מהן מידות הגוף הרצויות. מומלץ במיוחד לנשים בהריון שמעוניינות לבדוק את שינויי גופן מדי חודש.

הורדה ל-iOS

Mr. Note – לנהל משימות קבוצתיות בקלות

עייפים מההתכתבויות הרבות בקבוצות בוואטסאפ, כשכל שרציתם הוא לקבוע רשימת קניות או לתאם משימות בין חברים? הכירו את Mr. Note, פתק וירטואלי המאפשר לנהל בצורה מסודרת למדי רשימת עבודות ונושאים בין חברים ואנשי הקשר שלנו שבמכשיר הטלפון. Mr. Note יסייע לנו לבצע חלוקה ארגונית של המשימות, בלי כל ההתכתבויות והבלאגן שבצ’אט פתוח כמו בוואטסאפ.

כך לדוגמה, ניקח לדוגמא את נושא הקניות לבית- כל אחד מבני הבית יכול להוסיף את המוצרים שחשוב לו שיקנו ומי שאחראי לבצע את הקניות מקבל רשימה מסודרת ומאורגנת מבלי הפרעות באמצע מה שמקל על ביצוע המשימה.

האפליקציה מעוצבת בצורה קלילה ופשוטה, והחיבור אליה מתבצע עם מספר טלפון ובחירת שם משתמש. האפליקציה פותחה במעבדת Milab שבמרכז הבינתחומי בהרצליה.

להורדה לאנדרואיד

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.