משתמשים ב-LogMeIn? תתחילו לחפש חלופות: אחד השירותים הפופולריים בתחום השליטה מרחוק לא יהיה חינם יותר. החל מהיום, אם תרצו להתחבר למחשב מרחוק באמצעות התוכנה תתקבל הודעה המודיעה כי עליכם לשלם על מנוי בתשלום בתוך 7 ימים.

“אחרי 10 עשר שנים, אנחנו מפסיקים את פעילות תוכנת LogMeIn החינמית לשליטה מרחוק.” נאמר בבלוג החברה. “אנו נאחד את גרסת החינם עם גרסת הפרימיום שלנו למוצר אחד והוא יהיה בתשלום.” מחירה של הגרסה הבסיסית (Pro) עומד על $49 לשנה, וזה מחיר לאחר 50% הנחה עבור לקוחות קיימים אשר השתמשו בשירות עד היום.

LogMeIn הביאה מהפך בכל הקשור לשליטה מרחוק, בעוד תוכנת ה-Remote Desktop של מיקרוסופט המגיעה עם כל מערכת Windows מסורבלת להתחברות מרשת חיצונית, LogMeIn איפשרה לכל משתמש ללא ידע טכני, להתקין את התוכנה ולשתלט מכל מקום בלי הגדרות שונות הנדרשות בראוטר או ברשת המקומית.

כיום ישנן אלטרנטיבות נוספות כמו TeamViewr הפועלת באופן דומה ואף מקלה על השימוש כשהיא לא דורשת כל התקנה. גם לגוגל יש את ה-Chrome Remote Desktop וכן האלטרנטיבות הקלאסיות כמו RealVNC ו-TightVNC הדורשות ידע טכני בסיסי כדי להפעילם מחוץ לרשת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.