לפני כשנה השיקה לוג׳יטק (Logitech) את אוזניות ה-G Pro, שגם סקרנו כאן אצלנו, אך מתאימות יותר לגיימר המתחיל. כעת החברה מעדכנת את המוצר, ונראה כי בהחלט קיבלה את הביקורת. ה-G Pro החדשות מעט יקרות יותר מקודמותיהן, אך אמורות גם להציע חבילה מרשימה יותר לגיימרים המקצועיים.

האוזניות החדשות מגיעות בשני דגמים. הראשון, ששמו נותר G Pro, נהנה מעיצוב עדכני ונאה יותר בשילוב אלומניום וברזל, ותכנון שאמור להפוך את האוזניות לנוחות יותר בעת שימוש ממושך, שנבדק על ידי ״שחקני eSports מובילים״ לטענת היצרנית. גם איכות הצליל אמורה להיות טובה יותר משל הדגם המקורי. המחיר המומלץ לצרכן בישראל לדגם זה עומד על 499 שקלים.

דגם ה-G Pro X היקר יותר (649 שקלים) כולל את כל השיפורים המוצעים בדגם הרגיל, ולצידם גם מיקרופון איכותי במיוחד שפותח בשיתוף פעולה עם היצרנית הנחשבת Blue Microphones. בשילוב עם שיפורי תוכנה (הבלעדיים למשתמשים ב-PC ולא ניתן ליהנות מהם בקונסולות) מובטח שיפור דרמטי באיכות הקול, והגדרות מתקדמות הקיימות בדרך כלל רק במיקרופונים ייעודיים. כך, לטענת לוג׳יטק, האוזניות עצמן אולי יקרות מבעבר, אך חוסכות רכישה של מיקרופון איכותי נפרד וכך הופכות לקנייה משתלמת במיוחד עבור גיימרים.