באירוע שהתקיים אמש (יום שלישי) ב-Hype Gaming Lounge בתל-אביב, השיקה לוג'יטק (Logitech) את סדרת המוצרים האלחוטיים לגיימרים בישראל. המוצרים מסדרת Logitech G, מותג הגיימינג של החברה, כוללים ציוד מקיף כמו: מקלדות, עכברים, רמקולים ואזניות בעלי טכנולוגיית אלחוט ייעודית.

טרם הצגת המוצרים סטיאן פוסה, מנהל שיווק אזורי בחברה, התייחס לעובדה כי רק 2 מתוך 10 שחקנים יבחרו במוצר אלחוטי על פני חוטי. תעדוף ברור זה נובע מפאת ההשהיה (Latency) בין ביצוע הפעולה לקליטתה וכן הפרעות אלחוטיות שעלולות לשבש את האות – אלו הם 'סיכונים' ששחקנים רציניים או תחרותיים לא מוכנים לקחת בחשבון שכן אלה עלולים לעלות להם בניצחון במשחק.

לכן, עם הצגת המוצרים האלחוטיים ציין פוסה כי "המטרה היחידה שלנו היא ליצור חווית משחקים מתקדמת, מותאמת לעידן המודרני, כזו שחפה ממגבלות, גם במוצרים אלחוטיים", מנטרה שהובילה את החברה לפתח את טכנולוגיית החיישנים HERO לביצועי גיימינג מדוייקים וכן את טכנולוגיית אותה מכנה החברה 'LIGHTSPEED Wireless' המציעה חיבור אלחוטי בעל זמן תגובה נמוך במיוחד. בנוסף מדובר בחיבור אלחוטי אמין בהשוואה למוצרים של יצרנים מובילים אחרים כמו Razer או Sensi כאשר בבדיקות שערכה החברה נמצא כי טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED כמעט ואינה מושפעת מהפרעות חיצוניות לאות.

את הגושפנקה לאיכות ומהירות תקן ה-LIGHTSPEED קיבלה החברה כאשר נתן שמיט (Nathan Schmitt), חבר קבוצת הספורט האלקטורני G2 Esports, השתמש במוצרי החברה האלחוטיים ואף ניצח במהלך טורניר Counter Strike שנערך ב-Dreamhack Malmo.

קרא עוד:  התקינו את משגר המשחקים של רוקסטאר וקבלו את Grand Theft Auto: San Andreas בחינם

בין המוצרים שתומכים בטכנולוגיות החדשות ניתן למצוא את: G613 מקלדת גיימינג מכנית אלחוטית המציעה זמן תגובה מהיר פי 4 ממקלדות רגילות, חיי סוללה של 18 חודשים, מקשי מקרו להתאמה אישית ותאורת LED לבנה, במחיר מומלץ לצרכן של 749 שקלים. החברה גם מציעה מקלדת מכנית חוטית עם תאורת LED צבעונית, מקשים הפונקציות הניתנים להתאמה אישית במחיר מומלץ של 599 שקלים.

Image result for G613

בגזרת העכברים החברה מציעה בסדרת ה-G מגוון עכברים בעלי רמת דיוק של 12,000dpi וזמן תגובה נמוך של 1ms הסדרה כוללת מספר דרגות מחיר כשה-G903 הוא נושא הדגל בסדרה עם תג מחיר 799 שקלים, הכולל 11 כפתורים להתאמה אישית, זיכרון פנימי לשמירת פרופילים, עיצוב המותאם לימיניים ושמאליים, משקולת פנימית הניתנת להסרה וכן תמיכה בטכנולוגיית Powerplay לטעינה אלחוטית בעת שימוש במשטח עכבר ייעודי.

תחתיו ניתן למצוא את ה-G703 ו-G603 הם העכברי הביניים בסדרה בעלי תג מחיר של 599 ו-349 שקלים בהתאמה, המציעים 6 כפתורים הניתנים להתאמה אישית, זיכרון פנימי לשמירת פרופילים כשה-G703 בעל משקולת הניתנת להסרה ותמיכה בטכנולוגיית Powerplay. בעוד ה-G603 מציע חיי סוללה ארוכים של עד 18 חודשים או 500 שעות משחק רצופות. במחיר כניסה של 299 שקלים ניתן לרכוש את עכבר ה-G305 המציע חיי סוללה של עד 250 שעות משחק וכל זאת במשקל קל במיוחד של 99 גרם.

בגזרת השמע השיקה החברה את ה-G533 ואזניות גיימינג אלחוטיות במחיר של 749 שקלים בעלות תמיכה בצליל היקפי 7.1, דרייברי G-Pro בגודל של 40 מ"מ, מיקרופון מתקפת לסינון רעשים, טווח קליטה של 15 מטרים וזמן סוללה של עד 15 שעות משחק רצופות.

קרא עוד:  לא מתאפקת: וואן פלוס מפרסמת תמונות של OnePlus 7T לפני החשיפה הרשמית

כמו כן בשבועות בקרובים תציע החברה למכירה גם את רמקולי ה-G560 אשר נחתו אצלנו לסקירה המצוידים בתאורת LED המתחלפת לפי המוסיקה או המתרחש במשחק ותומכים בחיבור באמצעות USB, מחבר 3.5 מ"מ או חיבור אלחוטי בטכנולוגיית Bluetooth. הרמקולים יוצעו למכירה במחיר מומלץ לצרכן של 1,199 שקלים.

רוב המוצרים זמינים לרכישה כבר עתה וחלקם יהיו זמינים לרכישה בשבועות הקרובים.