חברת לוג'יטק השיקה את ה- Logitech StreamCam, מצלמת וידאו לשולחן העבודה האישי, עם ווידאו באיכות Full HD 1080p ב-60 פריימים בשנייה, חיבור USB-C ומגוון אפשרויות התאמה אישית עבור יוצרי תוכן ומשתמשים ביתיים וארגוניים.

Logitech StreamCam מציעה פתרון נוח במיוחד למגוון שימושי וידאו יומיומיים ומאפשרת הזרמת תוכן (Streaming) קלה ונוחה אל מגוון רשתות חברתיות, דוגמת: Facebook, YouTube, Instagram, Twitch ועוד, הודות לתוכנה הייחודית Logitech Capture, המציעה שלל אפשרויות עיצוב ועריכה של סרטוני וידאו, שימוש באפקטים, יצירת כתוביות ועוד, זאת לצד שורת תכונות מתקדמות:

  • זיהוי פנים, מיקוד חכם והתאמה אישית של החשיפה
  • מייצב תמונה לצילום וידאו יציב ונטול הפרעות
  • צילום וידאו באיכות FHD
  • התאמה אישית של הקלטת הסאונדStereo או dual-mono
  • תמיכה בתוכנות XSplit ו-Open Broadcaster Software

"ה-StreamCam תוכננה ופותחה עבור יוצרי התוכן של ימינו והיא הופכת את יצירת התוכן לקלה ונוחה מאי פעם." אומרת דלפין דון-קרוק, מנהלת חטיבת מוצרי ה- Creativity & Productivity ב-Logitech. "וידאו הפך בשנים האחרונות לדרך מרכזית בה אנשים מבטאים את עצמם ומתקשרים זה עם זה, בחיים הפרטיים או בעסקים, והמוצר החדש שיצרנו מאפשר להם לעשות את זה טוב יותר." הוסיפה.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.